مجله تفر یحی آموزشی

قتل زن جوان در بزرگراه شهید کلانتری مشهد Reviewed by Momizat on . قتل زن جوان در بزرگراه شهید کلانتری مشهد قتل مرموز خانم مهندس جوان با دستگیری یک مظنون در پرونده قتل زن جوانی که جسد وی در حاشیه بزرگراه شهیدکلانتری مشهد کشف شد قتل زن جوان در بزرگراه شهید کلانتری مشهد قتل مرموز خانم مهندس جوان با دستگیری یک مظنون در پرونده قتل زن جوانی که جسد وی در حاشیه بزرگراه شهیدکلانتری مشهد کشف شد Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » قتل زن جوان در بزرگراه شهید کلانتری مشهد

قتل زن جوان در بزرگراه شهید کلانتری مشهد

محبوب کن - فیس نما

قتل زن جوان در بزرگراه شهید کلانتری مشهد

قتل مرموز خانم مهندس جوان

با دستگیری یک مظنون در پرونده قتل زن جوانی که جسد وی در حاشیه بزرگراه شهیدکلانتری مشهد کشف شد، تحقیقات پلیس در این پرونده جنایی واردمرحله جدیدی شده است.حدود ساعت ۲۳شب پنجشنبه گذشته، دو تن از کارگران شهرداری مشهد با مشاهده جسد زن جوانی در ابتدای خیابان شهیدکلانتری ۱۲، موضوع را به پلیس ۱۱۰ گزارش دادند.دقایقی بعد با حضور قاضی ویژه قتل عمد و کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی در محل کشف جسد، تحقیقات قضایی و پلیسی در این باره آغاز شد.

جسد مربوط به خانم مهندس ۳۲ساله ای بود که با جسم رشته ای (کمربند نخی دور لباس) خفه شده بود. آثار کبودی روی صورت مقتول نیز نشان می داد که وی قبل از وقوع جنایت در برابر قاتل مقاومت کرده است.هنوز ساعتی از کشف جسد نگذشته بود که کارآگاهان با دستورات ویژه قاضی سیدجواد حسینی موفق شدند اولیای دم مقتول را شناسایی کنند. ادامه تحقیقات بیانگر آن بود که خانم مهندس در یک شرکت خصوصی مشغول به کار بوده و به اتفاق یکی از همکارانش برای بازدید از یک پروژه عمرانی به گناباد رفته بود.

در حالی که لوازم و اشیای گران قیمت زن جوان سرقت نشده بود، بررسی ها مشخص کرد که وی و همکارانش حدود ساعت ۲۰:۱۵ وارد مشهد شده اند.همچنین تحقیقات بیشتر نشان داد: مقتول مدتی قبل از همسرش طلاق گرفته است و نزد خانواده اش زندگی می کرد.

به دستور قاضی ویژه قتل عمد، جسد این زن در حالی برای تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت که بر اساس بررسی های مقدماتی پزشکی، زن جوان حدود ساعت ۲۰ به قتل رسیده است و عامل یا عاملان جنایت، جسد او را در نزدیکی منزل محل سکونت نزدیکانش رها کرده اند. این در حالی است که اثری از کفش های کتانی مقتول نیز در محل کشف جسد وجود  نداشت.

قتل زن جوان در بزرگراه شهید کلانتری مشهد

۳۷۲ total views, 1 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا