مجله تفر یحی آموزشی

عنایتی در مشهد ماندگار شد! Reviewed by Momizat on . عنایتی در مشهد ماندگار شد! به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، با وجودی که تیم فوتبال مشهد در فصل نقل و انتقالات تغییرات بسیاری د عنایتی در مشهد ماندگار شد! به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، با وجودی که تیم فوتبال مشهد در فصل نقل و انتقالات تغییرات بسیاری د Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » عنایتی در مشهد ماندگار شد!

عنایتی در مشهد ماندگار شد!

images (5)

عنایتی در مشهد ماندگار شد!

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، با وجودی که تیم فوتبال مشهد در فصل نقل و انتقالات تغییرات بسیاری داشته اما به نظر می رسد مسئولان این باشگاه قصدی برای تمدید قرارداد غلامرضا عنایتی کاپیتان فصل گذشته خود ندارند.
روح اله سیف الهی از استقلال خوزستان، رضا درویشی از ملوان انزلی و عباس عسگری از نیروی زمینی تهران مهاجمانی هستند که در روزهای اخیر با مشهدی ها قرارداد امضا کرده اند و مرتضی رنجبر بازیکن فصل گذشته تیم پارسه تهران هم در آستانه عقد قرارداد با مشهد قرار گرفته است. از طرفی با گذشت 12 روز از آغاز رسمی فصل نقل و انتقالات، هیچ صحبتی برای تمدید قرارداد عنایتی نشده و جدایی وی از مشهد را باید تا حدود زیادی قطعی دانست.

عنایتی در مشهد ماندگار شد!

منبع:yjc.ir

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا