مجله تفر یحی آموزشی

شیرین صمدی ممنوع التصویر نیست برای برنامه عصر خانواده مناسب نیست Reviewed by Momizat on . شیرین صمدی ممنوع التصویر نیست برای برنامه عصر خانواده مناسب نیست به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : تهیه کننده برنامه عصر خانواده با اشاره به اینکه امکان استفاده ا شیرین صمدی ممنوع التصویر نیست برای برنامه عصر خانواده مناسب نیست به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : تهیه کننده برنامه عصر خانواده با اشاره به اینکه امکان استفاده ا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » شیرین صمدی ممنوع التصویر نیست برای برنامه عصر خانواده مناسب نیست

شیرین صمدی ممنوع التصویر نیست برای برنامه عصر خانواده مناسب نیست

شیرین صمدی ممنوع التصویر نیست برای برنامه عصر خانواده مناسب نیست

به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : تهیه کننده برنامه عصر خانواده با اشاره به اینکه امکان استفاده از مجریان دیگری برای برنامه ” عصر خانواده” وجود دارد، گفت: شیرین صمدی ممنوع التصویر نیست اما با او همکاری نمی‌کنیم.شیرین صمدی ممنوع التصویر نیست برای برنامه عصر خانواده مناسب نیست

شیرین-صمدی-ممنوع-التصویر-نیست-برنشیرین صمدی ممنوع التصویر نیست برای برنامه عصر خانواده مناسب نیست

علی اکبر کریمی تهیه کننده برنامه تلویزیونی ” عصر خانواده”  گفت: شیرین صمدی که اجرای برنامه ” عصر خانواده” را بر عهده داشت ممنوع التصویر نیست و دلیل نوشتن مطلبی با چنین مضمونی را باید از خود او جویا شد.
وی ادامه داد: شیرین صمدی ممنوع التصویر نیست اما در شرایط کنونی با او همکاری نمی‌کنیم.
کریمی تصریح کرد: هم‌اکنون خانم بناکار اجرای برنامه ” عصر خانواده” را بر عهده دارد و در ادامه روند این برنامه از مجریان دیگری هم استفاده می‌کنیم.
وی در ادامه صحبت‌های خود اظهارکرد: بر اساس روال کاری که برای خود ترسیم کرده‌ایم، به طور معمول پس از مدتی که موضوعات برنامه را تغییر می‌دهیم ، سعی می‌کنیم از مجری‌هایی استفاده کنیم که درباره آن موضوع تخصص کافی داشته باشند و با محورهای لازم آشنایی کامل داشته باشند.

شیرین صمدی ممنوع التصویر نیست برای برنامه عصر خانواده مناسب نیست
تهیه کننده برنامه تلویزیونی ” عصر خانواده” خاطرنشان کرد: قرارداد من با تلویزیون برای ساخت برنامه ” عصر خانواده” تا پایان سال ادامه دارد. این برنامه هر روز ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۸:۳۰ میهمان مخاطبان تلویزیون می‌شود.
گفتنی است، شیرین صمدی که پیش‌تر اجرای برنامه ” عصر خانواده” را بر عهده داشت، چند روز پیش در صفحه شخصی‌اش خبر از ممنوع التصویری خود به دلیل بازی در یک نمایش داده بود که این موضوع بر اساس صحبت‌های تهیه‌کننده این برنامه، از سوی تلویزیون تکذیب شد.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا