مجله تفر یحی آموزشی

سه نفر در شیراز به تب کنگو مبتلا شدند که یک نفر فوت کرد Reviewed by Momizat on . سه نفر در شیراز به تب کنگو مبتلا شدند که یک نفر فوت کرد به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : رئیس روابط عمومی علوم پزشکی شیراز گفت: ۸ نفر مشکوک به ابتلا به تب کریمه سه نفر در شیراز به تب کنگو مبتلا شدند که یک نفر فوت کرد به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : رئیس روابط عمومی علوم پزشکی شیراز گفت: ۸ نفر مشکوک به ابتلا به تب کریمه Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » سه نفر در شیراز به تب کنگو مبتلا شدند که یک نفر فوت کرد

سه نفر در شیراز به تب کنگو مبتلا شدند که یک نفر فوت کرد

سه نفر در شیراز به تب کنگو مبتلا شدند که یک نفر فوت کرد

به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : رئیس روابط عمومی علوم پزشکی شیراز گفت: ۸ نفر مشکوک به ابتلا به تب کریمه بودند که پس از انجام آزمایش های مختلف جواب ۳ نفر از آنها مثبت شد.سه نفر در شیراز به تب کنگو مبتلا شدند که یک نفر فوت کرد

 سه-نفر-در-شیراز-به-تب-کنگو-مبتلا-شدند-که

سه نفر در شیراز به تب کنگو مبتلا شدند که یک نفر فوت کرد

دکتر احمد رضازاده ظهر دوشنبه در نشست خبری وضعیت بیماری تب کریمه در فارس افزود: طی مدت گذشته ۸ نفر مشکوک مبتلا به این بیماری به مراکز درمانی فارس مراجعه کردند که جواب ۳ نفر مثبت شد.

وی ادامه داد: از این ۳ نفر، دو نفر در بیمارستان سعدی مورد درمان قرار گرفتند و مرخص شدند و یک نفر هم فوت کرد که به دلیل عدم مراجعه به موقع به مراکز درمانی بود.

رئیس روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز تصریح کرد: یک بیمار فوت شده که از یاسوج به شیراز منتقل شده بود نیز پس از انجام آزمایش جواب منفی گرفت و علت فوت نیز بیماری دیگر بود.

رضازاده تاکید کرد: از میان ۸ نفر مشکوک به بیماری تب کریمه تنها ۳ نفر مبتلا بودند که ۲ نفر درمان شدند زیرا امکانات درمانی کامل در مراکز بهداشت و درمان فارس وجود دارد.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا