مجله تفر یحی آموزشی

سفر ترامپ به سه ایالت حامی دمکرات ها Reviewed by Momizat on . سفر ترامپ به سه ایالت حامی دمکرات ها   دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواهان در انتخابات 2016 آمریکا سه روزمانده به شروع انتخابات، برای جلب آرای سه ایالت حامی دم سفر ترامپ به سه ایالت حامی دمکرات ها   دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواهان در انتخابات 2016 آمریکا سه روزمانده به شروع انتخابات، برای جلب آرای سه ایالت حامی دم Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » سفر ترامپ به سه ایالت حامی دمکرات ها

سفر ترامپ به سه ایالت حامی دمکرات ها

محبوب کن - فیس نما

سفر ترامپ به سه ایالت حامی دمکرات ها

 

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواهان در انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا سه روزمانده به شروع انتخابات، برای جلب آرای سه ایالت حامی دمکرات ها به مینه سوتا سفر کند.

به گزارش اسوشیتدپرس از واشنگتن، این در حالی است که تنها ۳ روز به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در روز سه شنبه باقی مانده است. ترامپ همچنین قرار است مبارزات انتخاباتی خود را به ایالت های پنسیلوانیا و میشیگان، پایگاه های سنتی حزب دمکرات منتقل کند. ترامپ گفت که ما قصد داریم به ایالت هایی برویم که پایگاه های دمکرات ها خوانده می شود.

 

در این ایالت یا آرای من با هیلاری برابر است و یا با اختلاف کمی جلوتر هستم.

 

ایالت مینه سوتا از سال ۱۹۷۲ تاکنون به نامزد جمهوری خواهان رای نداده و یک نامزد این حزب نیز از سال ۱۹۸۸ تاکنون در ایالت های میشیگان یا پنسیلوانیا رای نیاورده است.

 

در حالی که تنها کمتر از سه روز تا برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا برای گزینش چهل و پنجمین رئیس جمهوری روز سه شنبه ۱۸ آبان سال جاری (هشتم نوامبر ۲۰۱۶)، باقی مانده است، بیشتر نظرسنجی ها حاکی از رقابت بسیار نزدیک ترامپ و کلینتون است.

۶۴ total views, 1 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا