مجله تفر یحی آموزشی

زنی با حرکات عجیب در هواپیما توجه همه را به خود جلب کرد Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : مسافر زنی در هواپیما بدون ایجاد مزاحمت برای شخصی که کنارش در خواب عمیقی فرو رفته حرکات یوگا انجام داده که تصاویر آن توسط مسافر دیگر این پ مجله اینترنتی کافه 7 : مسافر زنی در هواپیما بدون ایجاد مزاحمت برای شخصی که کنارش در خواب عمیقی فرو رفته حرکات یوگا انجام داده که تصاویر آن توسط مسافر دیگر این پ Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » زنی با حرکات عجیب در هواپیما توجه همه را به خود جلب کرد

زنی با حرکات عجیب در هواپیما توجه همه را به خود جلب کرد

فیلم حرکت عجیب یوگای یک زن در هواپیما پر از مسافر / هواپیما در ارتفاع 30 هزار فوت بود+تصاویرمجله اینترنتی کافه 7 : مسافر زنی در هواپیما بدون ایجاد مزاحمت برای شخصی که کنارش در خواب عمیقی فرو رفته حرکات یوگا انجام داده که تصاویر آن توسط مسافر دیگر این پرواز ثبت شده است.

در طول پرواز روز جمعه لس آنجلس به کابو سان اوکاس در مکزیک، زنی روی صندلی به انجام تمرینات یوگا به صورت استادانه پرداخت که تصاویر آن در رسانه های اجتماعی منتشر شده است. این خانم بدون ایجاد مزاحمت برای مسافری که کنار وی به خواب عمیقی فرو رفته حرکات خود را انجام می داده است. قرار گرفتن وی بصورت وارونه «سر روی صندلی و پاها در هوا معلق» روی صندلی منجر به شگفتی سایر مسافران این پرواز شده بود. طبق اظهارات مردی که فیلم حرکات استادانه این زن را ثبت کرده وی به مدت 20 دقیقه قبل از تذکر مهماندار به کار خود ادامه داده بود. وی همچنین حرکات کششی گردن در زاویه های مختلف انجام می داده که برای سایر مسافران عجیب و غریب بوده است. این هم روش جدیدی برای ایجاد آرامش در ارتفاع 30 هزار فوت بالاتر از زمین محسوب می شود. فیلم تمرینات یوگای این مسافر در توییتر ارسال شده که مورد توجه کاربران قرار گرفته است. هیلاری بالدوین مربی یوگا و همسر الک بالدوین بازیگر امریکایی نیز که در هواپیما به تمرین یوگا پرداخته بود عکس این کار خارق العاده اش را در سال 2014 به اشتراک گذاشته بود.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا