مجله تفر یحی آموزشی

راجر فدرر در نیمه نهایی تنیس ویمبلدون شکست خورد! Reviewed by Momizat on . راجر فدرر در نیمه نهایی تنیس ویمبلدون شکست خورد! در اولین بازی دور نیمه نهایی تنیس ویمبلدون راجر فدرر و میلوس رائونیك با یكدیگر رو به رو شدند كه در نهایت فدرر ش راجر فدرر در نیمه نهایی تنیس ویمبلدون شکست خورد! در اولین بازی دور نیمه نهایی تنیس ویمبلدون راجر فدرر و میلوس رائونیك با یكدیگر رو به رو شدند كه در نهایت فدرر ش Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » راجر فدرر در نیمه نهایی تنیس ویمبلدون شکست خورد!

راجر فدرر در نیمه نهایی تنیس ویمبلدون شکست خورد!

محبوب کن - فیس نما

index656

راجر فدرر در نیمه نهایی تنیس ویمبلدون شکست خورد!

در اولین بازی دور نیمه نهایی تنیس ویمبلدون راجر فدرر و میلوس رائونیك با یكدیگر رو به رو شدند كه در نهایت فدرر شكست خورد و رائونیك به فینال مسابقات راه یافت.

میلوس رائونیك(Milos Raonic) كانادایی توانست با نتیجه ٣ بر ٢ راجر فدرر(Roger Federer) را شكست دهد. نتایج پنج ست این بازی ٦-٣، ٦-٧، ٤-٦، ٧-٥ و ٦-٣ بود. بدین ترتیب رائونیك به فینال ویمبلدون راه یافت.
امشب اندی ماری(Andy Murray) و توماس بردیچ(Tomáš Berdych) نیز با یكدیگر رو به رو می شوند تا حریف رائونیك در فینال مشخص شود. در مسابقات نیمه نهایی زنان نیز روز گذشته سرنا ویلیامز(Serena Williams) و آنجلیك كربر(Angelique Kerber) به فینال راه یافتند.
راجر فدرر در نیمه نهایی تنیس ویمبلدون شکست خورد!

منبع:سیمرغ

 

۱۳۷ total views, 1 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا