مجله تفر یحی آموزشی

راجر فدرر در نیمه نهایی تنیس ویمبلدون شکست خورد! Reviewed by Momizat on . راجر فدرر در نیمه نهایی تنیس ویمبلدون شکست خورد! در اولین بازی دور نیمه نهایی تنیس ویمبلدون راجر فدرر و میلوس رائونیك با یكدیگر رو به رو شدند كه در نهایت فدرر ش راجر فدرر در نیمه نهایی تنیس ویمبلدون شکست خورد! در اولین بازی دور نیمه نهایی تنیس ویمبلدون راجر فدرر و میلوس رائونیك با یكدیگر رو به رو شدند كه در نهایت فدرر ش Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » راجر فدرر در نیمه نهایی تنیس ویمبلدون شکست خورد!

راجر فدرر در نیمه نهایی تنیس ویمبلدون شکست خورد!

index656

راجر فدرر در نیمه نهایی تنیس ویمبلدون شکست خورد!

در اولین بازی دور نیمه نهایی تنیس ویمبلدون راجر فدرر و میلوس رائونیك با یكدیگر رو به رو شدند كه در نهایت فدرر شكست خورد و رائونیك به فینال مسابقات راه یافت.

میلوس رائونیك(Milos Raonic) كانادایی توانست با نتیجه ٣ بر ٢ راجر فدرر(Roger Federer) را شكست دهد. نتایج پنج ست این بازی ٦-٣، ٦-٧، ٤-٦، ٧-٥ و ٦-٣ بود. بدین ترتیب رائونیك به فینال ویمبلدون راه یافت.
امشب اندی ماری(Andy Murray) و توماس بردیچ(Tomáš Berdych) نیز با یكدیگر رو به رو می شوند تا حریف رائونیك در فینال مشخص شود. در مسابقات نیمه نهایی زنان نیز روز گذشته سرنا ویلیامز(Serena Williams) و آنجلیك كربر(Angelique Kerber) به فینال راه یافتند.
راجر فدرر در نیمه نهایی تنیس ویمبلدون شکست خورد!

منبع:سیمرغ

 

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا