مجله تفر یحی آموزشی

دوباره سقوط هواپیما!!! Reviewed by Momizat on . دوباره سقوط هواپیما!!!   یک هواپیمای کوچک روز جمعه در رودخانه هادسون نیویورک سقوط کرد و به گفته پلیس، نیروهای امداد دستکم یک نفر از سرنشینان این هواپیما را دوباره سقوط هواپیما!!!   یک هواپیمای کوچک روز جمعه در رودخانه هادسون نیویورک سقوط کرد و به گفته پلیس، نیروهای امداد دستکم یک نفر از سرنشینان این هواپیما را Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » دوباره سقوط هواپیما!!!

دوباره سقوط هواپیما!!!

دوباره سقوط هواپیما!!!

 

یک هواپیمای کوچک روز جمعه در رودخانه هادسون نیویورک سقوط کرد و به گفته پلیس، نیروهای امداد دستکم یک نفر از سرنشینان این هواپیما را زنده از آب خارج کردند.

ز سقوط مرگبار یک هواپیما

دوباره سقوط هواپیما!!!

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز به نقل از جام جم، سخنگوی پلیس نیویورک در صفحه توییتر خود اعلام کرد که این هواپیما در نزدیکی موزه دریایی، هوایی و فضایی «اینتریپید» سقوط کرده است؛ این موزه در فاصله چند کیلومتری جنوب پل جورج واشنگتن قرار دارد.

 

پلیس ایالتی نیوجرسی گفت: یک بازمانده حادثه پیدا شده و غواصان در حال جستجو برای یافتن بازمانده احتمالی دیگر هستند.

 

اداره هوانوردی فدرال آمریکا گفته است این هواپیما از نوع «وینتیج پی-47 ثاندربولت» و یکی از سه هواپیمایی بود که از فرودگاه جمهوری در شهر فارمینگدل، نیویورک به پرواز در آمده بود؛ دو هواپیمای دیگر به سلامت به فرودگاه بازگشتند. جزئیات بیشتر هنوز در دسترس نیست.

دوباره سقوط هواپیما!!!

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا