مجله تفر یحی آموزشی

دستگیری زورگیران اتوبان چمران در تهران Reviewed by Momizat on . دستگیری زورگیران اتوبان چمران در تهران به گزارش خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،ساعت 19:30 بیست و هفتم خردادماه برابر اعلام مرکز فوریت های دستگیری زورگیران اتوبان چمران در تهران به گزارش خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،ساعت 19:30 بیست و هفتم خردادماه برابر اعلام مرکز فوریت های Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » دستگیری زورگیران اتوبان چمران در تهران

دستگیری زورگیران اتوبان چمران در تهران

محبوب کن - فیس نما

11_8407130465_L600

دستگیری زورگیران اتوبان چمران در تهران

به گزارش خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،ساعت ۱۹:۳۰ بیست و هفتم خردادماه برابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ مبنی بر وقوع یک فقره زورگیری در اتوبان چمران سریعا واحد گشت ۱۱۰ کلانتری ۱۶۳ولنجک در محل حاضر شد.

با حضور ماموران فردی به هویت “امیر”درحالیکه پریشان و مضطرب به نظر می رسید خود را به عوامل رساند و اظهار داشت: ۲ نفر به وسیله چاقو اقدام به زورگیری از من کرده و موبایلم را به سرقت بردند.

به دنبال اظهارات مالباخته سریعا واحد گشت طرح مهار را به اجرا گذاشته و دقایقی بعد متهمان را در اتویان چمران که به صورت پیاده در حال پرسه زنی بودند مشاهده کرد.

در ادامه در تعقیب و گریز به صورت پیاده ماموران چندین بار به آنها هشدار ایست دادند که توجهی نکردند و به ناچار با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به شلیک دو تیر به صورت هوایی کردند که نهایتا هر دو متهم را دستگیر کردند.

سرهنگ عبدالوهاب حسنوند، سرکلانتر یکم پلیس پایتخت درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان گفت:متهمان خود را به نام “حشمت” و “کرامت” معرفی کردند که  به عنوان سارقان زورگیر اتوبان های شمال پایتخت پس از تشکیل پرونده جهت کشف سایر جرایم در اختیار کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.

دستگیری زورگیران اتوبان چمران در تهران

منبع:yjc.ir

174 total views, 1 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا