مجله تفر یحی آموزشی

در پرونده آزار و اذیت و قتل پریا ۳ متهم وجود دارد که یک نفر از آنها دستگیر شده Reviewed by Momizat on . در پرونده آزار و اذیت و قتل پریا ۳ متهم وجود دارد که یک نفر از آنها دستگیر شده به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : مرد ناشناسی که با آزار پریا کوچولو و کوبیده شدن س در پرونده آزار و اذیت و قتل پریا ۳ متهم وجود دارد که یک نفر از آنها دستگیر شده به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : مرد ناشناسی که با آزار پریا کوچولو و کوبیده شدن س Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » در پرونده آزار و اذیت و قتل پریا ۳ متهم وجود دارد که یک نفر از آنها دستگیر شده

در پرونده آزار و اذیت و قتل پریا ۳ متهم وجود دارد که یک نفر از آنها دستگیر شده

در پرونده آزار و اذیت و قتل پریا ۳ متهم وجود دارد که یک نفر از آنها دستگیر شده

به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : مرد ناشناسی که با آزار پریا کوچولو و کوبیده شدن سرش این دختر بچه را کشته است شناسایی و دستگیر شد. پلیس توانسته ادله جرم و ۲ متهم دیگر را هم دستگیر کند.در پرونده آزار و اذیت و قتل پریا ۳ متهم وجود دارد که یک نفر از آنها دستگیر شده

در-پرونده-آزار-و-اذیت-و-قتل-پریا-3-متهم-وجدر پرونده آزار و اذیت و قتل پریا ۳ متهم وجود دارد که یک نفر از آنها دستگیر شده

رئیس دادگستری ساوه با اشاره به دستگیری ۳ نفر در جریان کودک آزاری در این شهرستان گفت: یک سری قرائن در خصوص آزار جنسی وجود دارد که نیاز به بررسی بیشتر و اعلام نظر قطعی پزشکی قانونی با معاینه دقیق و کالبد شکافی جسد است.

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، هادی ملکی، در تشریح ابعاد کودک آزاری در شهرستان ساوه اظهار کرد: در بامداد روز شنبه هفتم مردادماه مادری کودک خود را که در حالت بیهوشی بسر می‌برد به همراه شخص دیگری به بیمارستان می آورد که این طفل بنا به تشخیص اولیه پزشکان مشکوک به کودک آزاری بوده است و بلافاصله اورژانس اجتماعی، مددکاران بهزیستی و تیم پزشکی به رسیدگی به وضعیت او می‌پردازند.
وی ادامه داد: در بررسی‌های انجام شده توسط اورژانس اجتماعی متوجه می‌شوند که آثار کبودی و صدماتی در جسم کودک مشاهده می‌شود و اقدامات درمانی انجام و پس از آن مراتب به دستگاه قضائی و انتظامی منعکس می‌شود.

در پرونده آزار و اذیت و قتل پریا ۳ متهم وجود دارد که یک نفر از آنها دستگیر شده
ملکی گفت: پس از بررسی‌های تکمیلی توسط دستگاه قضائی و انتظامی، با توجه به اظهارات متناقض مادر کودک در بازجویی قرائنی مبنی بر کودک آزاری بدست می‌آید و نهایتا این طفل فوت و پرونده با موضوع کودک آزاری منتهی به قتل Murder پیگیری می شود.
رئیس دادگستری ساوه افزود: در این رابطه سه نفر بازداشت هستند که یکی متهم به کودک آزاری است و دو نفر دیگر به دلیل اخفای ادله جرم Crime و انحراف در تحقیقات پلیس Police در بازداشت بسر می‌برند.

در پرونده آزار و اذیت و قتل پریا ۳ متهم وجود دارد که یک نفر از آنها دستگیر شده
وی ادامه داد: دلایل کشف شده حاکی از آن است که کودک آزاری توسط این شخص انجام شده و با تیزهوشی ماموران ادله امحاء شده جرم کشف و مورد بازیابی از طریق بازبینی دوربین‌های مدار بسته و موبایل متهم قرار گرفت و مشخص شد که صدمات، منجر به مرگ مغزی کودک شده است و منتظر نظریه نهایی پزشکی قانونی در خصوص علت تامه فوت هستیم.
ملکی افزود: یک سری قرائن در خصوص آزار جنسی وجود دارد که نیاز به بررسی بیشتر و اعلام نظر قطعی پزشکی قانونی با معاینه دقیق و کالبد شکافی جسد است.

در پرونده آزار و اذیت و قتل پریا ۳ متهم وجود دارد که یک نفر از آنها دستگیر شده
رئیس دادگستری ساوه در پایان گفت: نظریه اولیه پزشکی قانونی اعلام شده است اما نمی توان براساس نظریه اولیه اظهارنظر قطعی کرد ولی تلاش می شود در کمتر از یک هفته با اعلام قطعی نظریه پزشکی قانونی در این خصوص نیز اظهار نظر شود.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا