مجله تفر یحی آموزشی

دختر جوانی که در خانه مجردی پسر جوان دست به یک اقدام وحشتناک زد Reviewed by Momizat on . دختر جوانی که در خانه مجردی پسر جوان دست به یک اقدام وحشتناک زد به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : سقوط مرموز دختر جوان از طبقه سوم ساختمانی در پایتخت، تیم جنایی ر دختر جوانی که در خانه مجردی پسر جوان دست به یک اقدام وحشتناک زد به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : سقوط مرموز دختر جوان از طبقه سوم ساختمانی در پایتخت، تیم جنایی ر Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » دختر جوانی که در خانه مجردی پسر جوان دست به یک اقدام وحشتناک زد

دختر جوانی که در خانه مجردی پسر جوان دست به یک اقدام وحشتناک زد

دختر جوانی که در خانه مجردی پسر جوان دست به یک اقدام وحشتناک زد

به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : سقوط مرموز دختر جوان از طبقه سوم ساختمانی در پایتخت، تیم جنایی را در برابر یک معمای پیچیده قرار داده است.دختر جوانی که در خانه مجردی پسر جوان دست به یک اقدام وحشتناک زد

 

ساعت ۸صبح سه‌شنبه گزارش مرگ مرموز دختری جوان در اختیار قاضی سیدسجاد منافی آذر بازپرس ویژه قتل Murder پایتخت قرار گرفت. پس از این تماس بود که او به همراه تیم تجسس راهی محل حادثه Incident در شرق تهران شدند. آن طور که مشخص بود قربانی ساعتی قبل‌تر از طبقه سوم ساختمان مسکونی به پایین سقوط Fall کرده بود.

در چنین شرایطی تیم جنایی خود را به آپارتمان طبقه سوم رساند اما هرچه زنگ زد کسی در را باز نکرد. تحقیق از همسایه‌ها نشان می‌داد که آپارتمان متعلق به پسری جوان است که به‌صورت مجردی زندگی می‌کرد. کارآگاهان که مطمئن بودند داخل خانه، پسرجوان و مهمانانش حضور دارند با تهدید از آنها خواستند تا در را باز کنند.

همین کافی بود تا پسرجوان وحشت زده در آپارتمان را به روی تیم جنایی باز کند. داخل خانه به جز او، دختر و پسر دیگری حضور داشتند. کارآگاهان در ابتدا به تحقیق از صاحبخانه پرداختند. پسر جوان به مأموران گفت: شب گذشته قربانی به همراه دختر و پسر دیگری به خانه‌ام آمدند.

دورهم یک مهمانی گرفته بودیم و حتی مشروبات الکلی هم مصرف کردیم اما نمی‌دانیم چه شد که در نیمه‌های شب دختر جوان به سمت پنجره اتاق خواب رفت و خودش را به پایین پرتاب کرد. پس از اظهارات عجیب این پسرجوان، قاضی جنایی دستور بازداشت وی و دختر و پسردیگر را که در خانه بودند صادر کرد تا با انجام تحقیقات معمای مرگ مرموز دختر جوان آشکار شود.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا