مجله تفر یحی آموزشی

دختری که برای زیبا شدن روزی 3 لیتر آب میخورد اما … Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : چلسی مارشال در شرکت BuzzFeed فعالیت میکند. او در مقاله های متعدد خوانده بود آب باعث زیبایی خاصی در فرد می شود. به همین دلیل برای زیباتر ش مجله اینترنتی کافه 7 : چلسی مارشال در شرکت BuzzFeed فعالیت میکند. او در مقاله های متعدد خوانده بود آب باعث زیبایی خاصی در فرد می شود. به همین دلیل برای زیباتر ش Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » دختری که برای زیبا شدن روزی 3 لیتر آب میخورد اما …

دختری که برای زیبا شدن روزی 3 لیتر آب میخورد اما …

مجله اینترنتی کافه 7 : چلسی مارشال در شرکت BuzzFeed فعالیت میکند. او در مقاله های متعدد خوانده بود آب باعث زیبایی خاصی در فرد می شود. به همین دلیل برای زیباتر شدن تصمیم گرفت آزمایشی کاملا طبیعی و سالم انجام دهد.
آب مورد نیاز بدن برای هر فرد بسته به قد و سن متفاوت است. مثلا برای فردی با وزن ۹۰ کیلوگرم سه لیتر آب در روز مورد نیاز است. با نوشیدن سه لیتر در روز ارگان های داخلی بدن به صورت طبیعی کار کرده و آب رسانی به پوست انجام میشود. چلسی تصمیم گرفت روزی سه لیتر و سرجمع نود لیتر آب در یک ماه بنوشد تا تاثیرش را در زیبایی و سلامت بدنش ارزیابی کند!
چلسی برای خودش قوانینی هم گذاشت مثلا اگر در روزهای خاصی ورزش میکرد. آب اضافه ای هم افزون بر سه لیتر می نوشید. تا مقدار آب بدنی که بوسیله عرق کردن در ورزش از دست داده جبران شود! او یکشنبه ها از خودش عکس می گرفت تا روند پیشرفتش در یک هفته را ثبت کند.
هفته اول آب درمانی، رنگ پوست دختر جوان از قبل روشن تر به نظر می رسد چلسی احساس میکرد حالش از قبل بهتر شده است.

androidonlinenewsimage-aspx
هفته دوم . کمی خسته به نظر میرسد. اعتراف می کند مشکل بیخوابی هم پیدا کرده است. دوست چلسی در حین گرفتن عکس متوجه رنگ پریده و صورت خسته او شده و می گوید: به جای زیباتر شدن صورتت خراب شده! چلسی اعتراف میکند از رفت آمد به سرویس بهداشتی خسته شده است!
هفته سوم. چلسی ادعا میکند بدنش دیگر به جذب آن حجم زیاد آب عادت کرده و گونه هایش بیشتر به چشم می آید. -حس میکنم حالم بهتر است!
هفته چهارم. با وجود آنکه در هفته چهارم خسته تر به نظر می رسد ولی ادعا میکند حالش خوب است. با این وجود اعتراف میکند نوشیدن ۹۰ لیتر آب در یکماه هیچ تاثیری بر زیبایی اش نداشته و حتی عکسی را که قبل از شروع آزمایش گرفته بود بیشتر میپسندد.

androidonlinenewsimage-aspx
چلسی قبول میکند آب باعث شده است از لحاظ سلامتی حس بهتری پیدا کند اما از نظر زیبایی تاثیر آب آنقدرها که در تبلیغات شنیده بود موثر نبود او به افرادی که قصد انجام این رژیم آب درمانی را دارند توصیه میکند خودشان را برای رفت آمد مداوم به سرویس بهداشتی آماده کنند. حداقل ساعتی دوبار، و انتظار نداشته باشند که زیبا شوند و مقاله هایی که در آن تاکید می کنند آب انسان را زیبا میکند را باور نکنند.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا