مجله تفر یحی آموزشی

داعش+سخنان ابوعزرائیل به داعشی ها+عکس وفیلم Reviewed by Momizat on .   داعش+سخنان ابوعزرائیل به داعشی ها+عکس وفیلم یکی از فرماندهان بسیج مردمی عراق با انتشار ویدیویی، شایعه شهادتش در حومه حلب سوریه را تکذیب کرد. به گزارش کاف   داعش+سخنان ابوعزرائیل به داعشی ها+عکس وفیلم یکی از فرماندهان بسیج مردمی عراق با انتشار ویدیویی، شایعه شهادتش در حومه حلب سوریه را تکذیب کرد. به گزارش کاف Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » داعش+سخنان ابوعزرائیل به داعشی ها+عکس وفیلم

داعش+سخنان ابوعزرائیل به داعشی ها+عکس وفیلم

 

یکی از فرماندهان بسیج مردمی عراق با انتشار ویدیویی، شایعه شهادتش در حومه حلب سوریه را تکذیب کرد.

به گزارش کاف سون به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، یکی از فرماندهان بسیج مردمی عراق که به نام “ابو عزرائیل” معروف شده است، با انتشار ویدیوی خبر شهادتش در حومه حلب سوریه را تکذیب کرد.

 حسابهای کاربری مربوط به گروه تروریستی داعش و معارضانن سوریه در شبکه های اجتماعی اخیرا شایعه هایی را در خصوص “کشته شدن ابو عزرائیل در کمین جبهه النصره در حومه حلب” منتشر کرده بودند.
ابو عزرائیل در این ویدیو در جمع نیروهای بسیج مردمی در عراق، تأکید می کند هنوز زنده است، و داعش با این شایعه ها نشان داد که به شدت ترسیده است.
سایتهای “عنب بلندی” و “کلنا شرکاء” وابسته به معارضان سوریه پیشتر مدعی شده بودند  ابوعزائیل به سوریه رفته است و او قصد دارد در عملیات آزادسازی حلب شرکت کند.
ابو عزرائیل، یکی از فرماندهان گردانهای “امام علی” (ع) وابسته به بسیج مردمی عراق است، که محبوبیت بسیاری را بین مردم عراق کسب کرده است. نام واقعی او “ایوب فالح الربیعی” (37 ساله) است. وی قبلا استاد تربیت بدنی یکی از دانشگاه های عراق بود، ولی با آغاز بحران داعش و پس از فتوای مرجعیت، کار خود را رها کرد و به نیروهای بسیج مردمی ملحق شد.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا