مجله تفر یحی آموزشی

داعش+جزئیاتی از انفجار تروریستی روز گذشته در شهر غازی عینتاب ترکیه+عکس Reviewed by Momizat on .   جزئیاتی از انفجار تروریستی روز گذشته در شهر غازی عینتاب ترکیه، منتشر شد. به گزارش کافه سون  به نقل از میرور، تصاویری از لحظه انفجار یک خودروی انتحاری در   جزئیاتی از انفجار تروریستی روز گذشته در شهر غازی عینتاب ترکیه، منتشر شد. به گزارش کافه سون  به نقل از میرور، تصاویری از لحظه انفجار یک خودروی انتحاری در Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » داعش+جزئیاتی از انفجار تروریستی روز گذشته در شهر غازی عینتاب ترکیه+عکس

داعش+جزئیاتی از انفجار تروریستی روز گذشته در شهر غازی عینتاب ترکیه+عکس

 

جزئیاتی از انفجار تروریستی روز گذشته در شهر غازی عینتاب ترکیه، منتشر شد.

به گزارش کافه سون  به نقل از میرور، تصاویری از لحظه انفجار یک خودروی انتحاری در شهر “غازی عینتاب” ترکیه مقابل ساختمان اداره پلیس منتشر شد. با وجود اینکه هیچ گروهی تاکنون مسئولیت این حمله تروریستی را بر عهده نگرفته است، بسیاری معتقدند گروه ترویستی داعش عامل اصلی این حادثه است.

 داعش+جزئیاتی از انفجار تروریستی روز گذشته در شهر غازی عینتاب ترکیه+عکس

منابع امنیتی اعلام کردند: پلیس به خانه یکی از عناصر گروه تروریستی داعش که مظنون اصلی این انفجار بود، حمله کرد. گفته می شود این مظنون یک خودروی بمب گذاری شده را بیرون ساختمان پلیس منفجر کرده است. پدر این مظنون نیز اکنون در بازداشت به سر می برود. به گفته پلیس، اسنادی در خصوص رابطه وی با گروه تروریستی داعش نیز وجود دارد.
بر اثر انفجار خودروی انتحاری، بسیاری از مغازه های این خیابان به شدت آسیب دیدند. پلیس نیز به سرعت منطقه را محاصره و تدابیر شدید امنیتی در شهر اتخاذ کرد.
در حادثه تروریستی روز گذشته در شهر “غازی عینتاب” ترکیه، یک افسر پلیس کشته شد. دست کم 19 افسر پلیس و 4 غیرنظامی نیز در این انفجار زخمی شدند. ترکیه در روزهای اخیر به صحنه درگیری میان نیروهای حزب کارگران کردستان و عناصر گروه تروریستی داعش تبدیل شده است.
جزئیات انفجار خونین دیروز ترکیه/ داعش، مسئول حمله؟+ تصاویرجزئیات انفجار خونین دیروز ترکیه/ داعش، مسئول حمله؟+ تصاویر
جزئیات انفجار خونین دیروز ترکیه/ داعش، مسئول حمله؟+ تصاویرجزئیات انفجار خونین دیروز ترکیه/ داعش، مسئول حمله؟+ تصاویر

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا