مجله تفر یحی آموزشی

خلبانی که پس از سقوط هواپیما توسط تمساح های گرسنه خورده شد Reviewed by Momizat on . خلبانی که پس از سقوط هواپیما توسط تمساح های گرسنه خورده شد به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : یک تمساح‌ خلبان هواپیمای سقوط کرده در باتلاق‌های فلوریدا را تکه تکه ک خلبانی که پس از سقوط هواپیما توسط تمساح های گرسنه خورده شد به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : یک تمساح‌ خلبان هواپیمای سقوط کرده در باتلاق‌های فلوریدا را تکه تکه ک Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » خلبانی که پس از سقوط هواپیما توسط تمساح های گرسنه خورده شد

خلبانی که پس از سقوط هواپیما توسط تمساح های گرسنه خورده شد

خلبانی که پس از سقوط هواپیما توسط تمساح های گرسنه خورده شد

به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : یک تمساح‌ خلبان هواپیمای سقوط کرده در باتلاق‌های فلوریدا را تکه تکه کرد.خلبانی که پس از سقوط هواپیما توسط تمساح های گرسنه خورده شد

خلبانی-که-پس-سقوط-هواپیما-تمساح

کافه ۷ : خلبان یک هواپیمای تک موتوره که روز چهارشنبه در ایالت فلوریدا دچار مشکل فنی شد و سقوط Fall کرد توسط تمساح‌ خورده شد.
این هواپیمای تک‌موتوره روز چهارشنبه گذشته در یک منطقه باتلاقی در «اورگلیدز»(Everglades) سقوط کرد و تنها سرنشین آن جان خود را از دست داد.
واحد نجات هوایی آتش نشانی میامی اما به دلیل آنچه شرایط محیطی و اوضاع سرزمینی منطقه خواند اعلام کرد که تا بوجود آمدن موقعیت مناسب فعلا به صحنه حادثه Incident مراجعه نمی‌کنند.


کافه سون : این در حالی است که روز بعد یک هلی‌کوپتر متعلق به یک آژانس خبری تصاویر تکان‌دهنده‌ای از محل سقوط مخابره کرد.
تصاویر هواپیمای تکه تکه شده‌ای را نشان می‌داد و جسد خلبان آن که توسط تمساح‌ها در حال خورده شدن بود.
انتشار این تصاویر جنجالی، موجی از اعتراض را در این ایالت آمریکا بوجود آورده است و مردم این منطقه نسبت به بی‌تفاوتی سازمان آتش‌نشانی و اورژانس که حصور در منطقه‌ای را به تعویق انداختند معترض هستند.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا