مجله تفر یحی آموزشی

حمله سگ ها به جوجه تیغی و سوراخ سوراخ شدن سگ ها Reviewed by Momizat on . حمله سگ ها به جوجه تیغی و سوراخ سوراخ شدن سگ ها در درگیری که بین سه سگ با جوجه تیغی در مزرعه ای در کانادا رخ داد بیش از هزار تیغ از سوی جوجه تیغی به سوی این سگ حمله سگ ها به جوجه تیغی و سوراخ سوراخ شدن سگ ها در درگیری که بین سه سگ با جوجه تیغی در مزرعه ای در کانادا رخ داد بیش از هزار تیغ از سوی جوجه تیغی به سوی این سگ Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » حمله سگ ها به جوجه تیغی و سوراخ سوراخ شدن سگ ها

حمله سگ ها به جوجه تیغی و سوراخ سوراخ شدن سگ ها

حمله سگ ها به جوجه تیغی و سوراخ سوراخ شدن سگ ها

در درگیری که بین سه سگ با جوجه تیغی در مزرعه ای در کانادا رخ داد بیش از هزار تیغ از سوی جوجه تیغی به سوی این سگ ها پرتاب شد.حمله سگ ها به جوجه تیغی و سوراخ سوراخ شدن سگ ها

ببینید جوجه تیغی چه بلایی سر 3 سگ آورد+تصاویر

رکنا: سگ های دنیس موزار به نام های نستا و سولجا و ماهالو دریک بعدازظهر گرم برای گشت زدن به اطراف خانه رفتند که سولیجادر کنار یک انبار قدیمی یک جوجه تیغی پیدا کرده و شروع به پارس کردن به روی این حیوان بی آزار کرد .

به گزارش لایف دیلی، لحظه ای صدای این سگ قطع شد چرا که مورد حمله تیغ های متعدد این جوجه تیغی قرار گرفت و سر و صورت باانبوهی از تیغ ها زخمی شد .

سولیجا شروع به گریه کردن کرد اما ناگهان دو سگی که در کنار او بودند با جوجه تیغی جنگیدند. سگ ها رفتند تا از برادر بزرگ تر مراقبت کنند اما اوضاع خوب پیش نرفت. موزار می گوید که نستا با بیش از 1000 خار بر روی چهره اش و ماهالو هم با خارهای زیادی روی صورت و قفسه سینه اش با جوجه تیغی پایان داد.

سگ و جوجه تیغی3

سگ و جوجه تیغی 2

بیش از هزار تیغ در صورت و ستون فقرات این سگ‌ها فرو رفته و قلب و ریه این دو حیوان را سوراخ کرده بود اما بلافاصله بعد از رساندن به دامپزشک و انجام جراحی از مرگ نجات یافتند .

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا