مجله تفر یحی آموزشی

حسودی پدر به دختر 2 ساله اش پایان خوبی نداشت Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : دراتفاقی عجیب و نادر، حسادت بیش ازحد یک پدر آمریکایی به دختربچه دو ساله اش باعث شد که او دخترش را بکشد و جسد او را بسوزاند. گفته می شود ک مجله اینترنتی کافه 7 : دراتفاقی عجیب و نادر، حسادت بیش ازحد یک پدر آمریکایی به دختربچه دو ساله اش باعث شد که او دخترش را بکشد و جسد او را بسوزاند. گفته می شود ک Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » حسودی پدر به دختر 2 ساله اش پایان خوبی نداشت

حسودی پدر به دختر 2 ساله اش پایان خوبی نداشت

مجله اینترنتی کافه 7 : دراتفاقی عجیب و نادر، حسادت بیش ازحد یک پدر آمریکایی به دختربچه دو ساله اش باعث شد که او دخترش را بکشد و جسد او را بسوزاند.

گفته می شود که حسادت بیش از حد ” رایان لورانس” پدر ۲۵ ساله آمریکایی به دخترش مادوکس که پس از ابتلا به بیماری سرطان چشم، به طرز معجزه آسایی از بیماری شفا پیدا کرده بود، باعث شده که وی را تا حد مرگ کتک بزند و بعد از سوزاندن، جسد او را در رودخانه بیاندازد. دلیل این حسادت آن بود که مادوکس پس از بهبودی از سرطان به شدت مورد توجه دیگران قرار گرفته بود.

SYRACUSE, N.Y. -- A New York man has pleaded guilty to killing his toddler daughter with a wooden baseball bat before burning her body and dumping her remains in an upstate waterway.   Twenty-five-year-old Ryan Lawrence pleaded guilty Thursday to first-degree murder in a plea deal with Onondaga County prosecutors.  Lawrence admitted beating to death his 21-month-old daughter Maddox outside Syracuse in February. Authorities say he burned the girl's body in a fire pit, then tied the remains to a cinder block that he dumped in Onondaga Creek in Syracuse.  The child's body was found by police divers about 36 hours after an Amber Alert was issued for the missing child.  Onondaga County District Attorney Bill Fitzpatrick told CBS affiliate WRGB the young girl had battled and beaten cancer in her short life, describing her as a fighter. Fitzpatrick said Lawrence alluded to jealousy over the attention his daughter was getting as a possible motive in the murder.  Prosecutors say the baby's family agreed to the plea deal. The family cried in court as Lawrence entered the plea.  Lawrence will be sentenced next month to 25 years to life in prison.

این دختربچه پایان هفته آخر ماه فوریه گذشته، از منزل خانوادگیش در ایالت نیویورک خارج شده و برنگشته بود و همزمان با ناپدید شدن کودک، پدرش نیز که گفته می شود اختلال روانی دارد، ناپدید می شود و نامه ای با این مضمون به همسرش می نویسد که ممکن است مجبور شود به خودش یا کودک آسیب برساند.

مسئولان پلیس محلی از پدر ناپدید شده خواستند که سریعاً دخترش را به خانه بازگرداند و مادر کودک نیز درنشستی با حضور خبرنگاران ملتمسانه از همسرش تقاضا کرد که دخترش را فوراً به منزل بازگرداند.

چراغ سبز ترکیه برای عادی سازی روابط

کمتر از دو روز از این ماجرا، پلیس رایان لورانس را پیدا کرد. در همین زمان، جسد سوختۀ کودکی شیرخواره با مشخصات مادوکس پیدا شد.

قرار است که حکم ریان درماه آینده صادر شود و انتظار می رود که به خاطر ارتکاب این جنایت دست کم به 25 سال حبس محکوم شود.

مسئولان گفته اند که لورانس درواقع دخترش را ربوده و به منطقه ای دوردست در شهر کورتلند برده است. سپس، با چوب بیس بال به سرش ضربه زده و وی را به قتل رسانده است. پس از قتل نیز، جسد را در چاله ای دفن کرده است. اما در ادامه، سپس جسد دخترش را سوزانده و آن را به آب انداخته است.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا