مجله تفر یحی آموزشی

جام یورو 2016 را ژاوی اهدا می کند Reviewed by Momizat on . جام یورو 2016 را ژاوی اهدا می کند ژاوی کاپیتان سابق تیم ملی اسپانیا جام قهرمانی یورو ۲۰۱۶ را به تیم برنده اهدا خواهد کرد. فینال یورو ۲۰۱۶ بین دو تیم اسپانیا و ف جام یورو 2016 را ژاوی اهدا می کند ژاوی کاپیتان سابق تیم ملی اسپانیا جام قهرمانی یورو ۲۰۱۶ را به تیم برنده اهدا خواهد کرد. فینال یورو ۲۰۱۶ بین دو تیم اسپانیا و ف Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » جام یورو 2016 را ژاوی اهدا می کند

جام یورو 2016 را ژاوی اهدا می کند

collage_1-large_trans++qVzuuqpFlyLIwiB6NTmJwfSVWeZ_vEN7c6bHu2jJnT8

جام یورو 2016 را ژاوی اهدا می کند

ژاوی کاپیتان سابق تیم ملی اسپانیا جام قهرمانی یورو ۲۰۱۶ را به تیم برنده اهدا خواهد کرد.

فینال یورو ۲۰۱۶ بین دو تیم اسپانیا و فرانسه برگزار خواهد شد تا از بین این دو تیم قهرمان پانزدهمین دوره جام ملت‌های اروپا مشخص شود. ژاوی(Xavi) هافبک سابق تیم ملی اسپانیا که اکنون با ۳۶ سال سن در لیگ قطر بازی می‌کند، در دو دوره این رقابت‌ها در سال‌های ۲۰۰۸ و ۲۰۱۲ توانست قهرمانی در این رقابت‌ها را تجربه کند. او قرار است در دیدار نهایی حاضر شود و جام قهرمانی این رقابت‌ها را به یکی از کاپیتان‌های دو تیم بدهد.

ژاوی در سنت دنیس حاضر خواهد شد تا در مراسم اهدای جام حاضر باشد. در فینال این دوره از رقابت‌ها فرانسه این شانس را دارد تا برای سومین بار پیاپی در سومین میزبانی خود در جام ملت‌های اروپا قهرمانی را تجربه کند. همچنین پرتغال نیز این شانس را دارد تا برای اولین بار قهرمانی را کسب کند.

جام یورو 2016 را ژاوی اهدا می کند

منبع:سیمرغ

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا