مجله تفر یحی آموزشی

تماشاگران زن ایرانی در ورزشگاه آزادی-لیگ جهانی والیبال 2016 Reviewed by Momizat on . تماشاگران زن ایرانی در ورزشگاه آزادی-لیگ جهانی والیبال 2016 فدراسیون والیبال تعدادی از بانوان والیبالیست، خانواده فدراسیونی ها و والیبالیست ها را به استادیوم بر تماشاگران زن ایرانی در ورزشگاه آزادی-لیگ جهانی والیبال 2016 فدراسیون والیبال تعدادی از بانوان والیبالیست، خانواده فدراسیونی ها و والیبالیست ها را به استادیوم بر Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » تماشاگران زن ایرانی در ورزشگاه آزادی-لیگ جهانی والیبال 2016

تماشاگران زن ایرانی در ورزشگاه آزادی-لیگ جهانی والیبال 2016

تماشاگران زن ایرانی در ورزشگاه آزادی-لیگ جهانی والیبال 2016

فدراسیون والیبال تعدادی از بانوان والیبالیست، خانواده فدراسیونی ها و والیبالیست ها را به استادیوم برد تا جلوی پس گرفتن میزبانی از ایران را بگیرد.

حضور زنان ایرانی در ورزشگاه آزادی:

یکی از حاشیه های جالب هفته سوم لیگ جهانی 2016 در ورزشگاه 12 هزار نفری آزادی، حضور تعدادی از بانوان در سالن بود که تیم ملی والیبال کشورمان را مورد تشویق خود قرار دادند. همچنین خانواده بازیکنان تیم ملی در سالن آزادی حاضر شدند. این اولین بار در چند سال گذشته است که بانوان اجازه حضور در سالن را پیدا می کنند.

بدین ترتیب سرانجام بانوان هم در سالن آزادی تهران در جریان بازی تیم های ملی والیبال ایران و صربستان، ایران و ایتالیا حضور یافتند و بدین ترتیب ممنوعیت هایی که برای مدتی مانع از حضور زنان در ورزشگاه جهت تماشای بازی‌های والیبال شده بود، به پایان رسید.

حضور زنان ایرانی در ورزشگاه آزادیحضور زنان ایرانی در ورزشگاه آزادی
عکس حضور زنان ایرانی در ورزشگاه آزادیعکس حضور زنان ایرانی در ورزشگاه آزادی
زنان ایرانی در ورزشگاه آزادیزنان ایرانی در ورزشگاه آزادی
عکس زنان ایرانی در ورزشگاه آزادیعکس زنان ایرانی در ورزشگاه آزادی

تماشاگران زن ایرانی در ورزشگاه آزادی-لیگ جهانی والیبال 2016

منبع:سیمرغ

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا