مجله تفر یحی آموزشی

تصاویر حیرت انگیز از شکار یک گورخر به دست یک تمساح عظیم الجثه Reviewed by Momizat on .   [caption id="attachment_42397" align="aligncenter" width="740"] مجله اینترنتی کافه 7 : یک عکاس حیات وحش تصاویر دلخراشی از شکار یک گورخر به دست تمساح ثبت   [caption id="attachment_42397" align="aligncenter" width="740"] مجله اینترنتی کافه 7 : یک عکاس حیات وحش تصاویر دلخراشی از شکار یک گورخر به دست تمساح ثبت Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » تصاویر حیرت انگیز از شکار یک گورخر به دست یک تمساح عظیم الجثه

تصاویر حیرت انگیز از شکار یک گورخر به دست یک تمساح عظیم الجثه

محبوب کن - فیس نما

 

PIC FROM FORTITUDE PRESS (PICTURED - CROCS KILL A ZEBRA) THIS is the incredible moment an army of crocodiles proved that rivers are no place for a zebra crossing. Ingo Gerlach captured the remarkable shots as the giant crocs tucked into their prey in Kenya’s Mara River. The German wildlife photographer had to wait for almost two hours as the zebras roamed free in the savannah. But his patience paid off as he was left with a collection of stunning snaps as the crocodiles devoured the helpless striped mammals. SEE FORTITUDE PRESS COPY

مجله اینترنتی کافه ۷ : یک عکاس حیات وحش تصاویر دلخراشی از شکار یک گورخر به دست تمساح ثبت کرده است.

به نقل از وبسایت «سان»، یک عکاس حیات وحش تصاویر حیرت انگیزی از شکار یک گورخر به دست تمساحی عظیم الجثه در رودخانه ای در کنیا را به ثبت رسانده است.
این عکاس دو ساعت تمام مشغول عکاسی از دسته گورخرها بود که در فضای کنار رودخانه در حال پرسه زدن بودند. سرانجام تعدادی از گورخرها برای خوردن آب وارد رودخانه شدند؛ غافل از این که تمساح های رودخانه در کمین آنها هستند. حدود ۳۰ تمساح این گورخرها را احاطه کردند و آنها را در حمله ای تهاجمی خوردند.
عکاس این ماجرا اظهار کرد: «واقعا دلخراش و وحشتناک است. گورخر بیچاره برای نجات خود دست و پا می زد و تمساح در یک حرکت او را به دندان کشید و خورد؛ اما این قانون طبیعت است. این قانون بقاست. حیوان ضعیفتر طعمه می شود تا حیوان قوی تر زنده بماند.»

۱۵۹ total views, 2 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا