مجله تفر یحی آموزشی

تجاوز یک پزشک عمومی در اتاق معاینه به ۱۱۸ نفر در طول ۹ سال Reviewed by Momizat on . تجاوز یک پزشک عمومی در اتاق معاینه به ۱۱۸ نفر در طول ۹ سال به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : یک پزشک عمومی متهم است در مدت تنها ۹ سال کار برای خدمات درمان ، ۱۱۸ م تجاوز یک پزشک عمومی در اتاق معاینه به ۱۱۸ نفر در طول ۹ سال به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : یک پزشک عمومی متهم است در مدت تنها ۹ سال کار برای خدمات درمان ، ۱۱۸ م Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » تجاوز یک پزشک عمومی در اتاق معاینه به ۱۱۸ نفر در طول ۹ سال

تجاوز یک پزشک عمومی در اتاق معاینه به ۱۱۸ نفر در طول ۹ سال

تجاوز یک پزشک عمومی در اتاق معاینه به ۱۱۸ نفر در طول ۹ سال

به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : یک پزشک عمومی متهم است در مدت تنها ۹ سال کار برای خدمات درمان ، ۱۱۸ مورد تجاوز و سوء استفاده جنسی مرتکب شده است.تجاوز یک پزشک عمومی در اتاق معاینه به ۱۱۸ نفر در طول ۹ سال

 تجاوز-یک-پزشک-عمومی-در-اتاق-معاینه-به-118-ن

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، یک پزشک انگلیسی به اتهام ۱۱۸ مورد تجاوز Rape و سوء استفاده جنسی هنگام خدمت از جمله تجاوز به یک کودک، دادگاهی می‌شود.
به نوشته روزنامه انگلیسی گاردین، به گفته پلیس Police انگلیس یک پزشک ملی که در شرق لندن فعالیت داشت بین سال‌های ۲۰۰۴ تا ۲۰۱۳ هنگام درمان بیماران خود در اتاق معاینه به آن ها تجاوز کرده یا از آنان سوء استفاده جنسی کرده است.
مانیش شاه مرد ۴۷ ساله‌ایست که برای خدمات درمان ملی بریتانیا کار می‌کرد و از سال ۲۰۱۳ مورد پیگرد قانون Law قرار گرفته بود و چندین بار به قید وثیقه آزاد شده است.
خدمات درمان ملی بریتانیا شماره تلفنی را برای تماس در اختیار عموم قرار داده است تا اگر فرد یا افراد دیگری مساله‌ای را برای طرح کردن در رابطه با این پزشک اهل «رامفورد» در نظر دارند، اطلاع دهند.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا