مجله تفر یحی آموزشی

تجاوز و شکنجه زن کره ای در خیابان توسط سرباز آمریکایی + عکس Reviewed by Momizat on . تجاوز و شکنجه زن کره ای در خیابان توسط سرباز آمریکایی + عکس به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : یک ماه پیش نیز چند نوجوان از وابستگان نظامیان آمریکایی در کره جنوبی تجاوز و شکنجه زن کره ای در خیابان توسط سرباز آمریکایی + عکس به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : یک ماه پیش نیز چند نوجوان از وابستگان نظامیان آمریکایی در کره جنوبی Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » تجاوز و شکنجه زن کره ای در خیابان توسط سرباز آمریکایی + عکس

تجاوز و شکنجه زن کره ای در خیابان توسط سرباز آمریکایی + عکس

تجاوز و شکنجه زن کره ای در خیابان توسط سرباز آمریکایی + عکس

به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : یک ماه پیش نیز چند نوجوان از وابستگان نظامیان آمریکایی در کره جنوبی به چند شهروند حمله ور شده و انها را شدیدا مجروح کردند.تجاوز و شکنجه زن کره ای در خیابان توسط سرباز آمریکایی + عکس

تجاوز-و-شکنجه-زن-کره-ای-در-خیابان-توسط-ستجاوز و شکنجه زن کره ای در خیابان توسط سرباز آمریکایی + عکس

بنا به گزارش تایمز کره، یک سرباز آمریکایی حاضر در پایگاه هوایی اوسان واقع در استان ” گیونگی” کره جنوبی، به علت تجاوز Rape به یک زن کره ای مورد تعقیب قانونی قرار گرفته است. بنا به گفته پلیس Police کره جنوبی، این سرباز حدود یک ماه پیش در یک کلوپ شبانه، این زن را مورد آزار و اذیت قرار داده است. وی بعد از مسموم کردن این زن و آزار و اذیت وی، او را در ساعت ۷:۳۰ صبح به نزدیکترین هتل رسانده است.

بعد از شکایت و ادعای این زن مبنی بر آزار و اذیت قرار گرفتن توسط این سرباز آمریکایی، پلیس کره تحقیقات خود را در این خصوص آغاز کرد. با بررسی دوربین مدار بسته این کلوپ شبانه، ادعای این زن مورد تایید قرار گرفت. علیرغم این سند و در حالی که حتی پلیس کره نمونه های DNA را نیز جمع آوری کرده است، این سرباز آمریکایی هر گونه اتهام علیه خود را رد کرده است.

تجاوز و شکنجه زن کره ای در خیابان توسط سرباز آمریکایی + عکس

در ماه فوریه نیز یک جوان ۲۱ ساله کره ای _ آمریکایی حاضر در پایگاه ” پیونگتیک ” به علت تجاوز به یک زن ۲۴ ساله کره ای بازداشت شده بود. این سرباز که در یکی از شبکه های اجتماعی با این زن آشنا شده بود، بعد از یک قرار ملاقات و مصرف مشروبات الکلی به این زن تجاوز کرد.

گفتنی است؛ حدود یک ماه پیش نیز چند نوجوان از وابستگان نظامیان آمریکایی در کره جنوبی بعد از مصرف مشروبات الکلی، شبانه به چند شهروند کره ای حمله ور شده و آنها را شدیدا مجروح کردند.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا