مجله تفر یحی آموزشی

تجاوز بی شرمانه مرد ۷۷ ساله به زن فامیل و فیلمبرداری از این صحنه Reviewed by Momizat on . تجاوز بی شرمانه مرد ۷۷ ساله به زن فامیل و فیلمبرداری از این صحنه به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : پس از آن که زن قربانی تجاوز فیلمی از اتفاقی را که برایش افتاده تجاوز بی شرمانه مرد ۷۷ ساله به زن فامیل و فیلمبرداری از این صحنه به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : پس از آن که زن قربانی تجاوز فیلمی از اتفاقی را که برایش افتاده Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » تجاوز بی شرمانه مرد ۷۷ ساله به زن فامیل و فیلمبرداری از این صحنه

تجاوز بی شرمانه مرد ۷۷ ساله به زن فامیل و فیلمبرداری از این صحنه

تجاوز بی شرمانه مرد ۷۷ ساله به زن فامیل و فیلمبرداری از این صحنه

به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : پس از آن که زن قربانی تجاوز فیلمی از اتفاقی را که برایش افتاده بود به اسنپ چت فرستاد، مرد متجاوز توسط پلیس دستگیر شد.تجاوز بی شرمانه مرد ۷۷ ساله به زن فامیل و فیلمبرداری از این صحنه

 تجاوز-بی-شرمانه-مرد-۷۷-ساله-زن-فامیل

تجاوز بی شرمانه مرد ۷۷ ساله به زن فامیل و فیلمبرداری از این صحنه

بنا به گفته مقامات پلیس Police ، مرد ۷۷ ساله‌ای به نام «جیمز آلن» اهل اوهایو یک روز پس از انتشار صحنه‌های تجاوز Rape به یکی از زنان فامیلش در اسنپ چت دستگیر شد.

«مایکل میسلر» رئیس پلیس شهر «دنبری» در مصاحبه با رسانه ها گفت که پلیس پس از دریافت ۲ کلیپ ویدئوی ضبط شده اسنپ چت، اقدام به بازداشت متهم کرد.

تجاوز بی شرمانه مرد ۷۷ ساله به زن فامیل و فیلمبرداری از این صحنه

او ادامه داد :«ما بابت این حادثه Incident هولناک بسیار متاسفیم اما خوشحالیم که قربانی تجاوز توانست با گرفتن تصاویر صحنه‌های جرم Crime در موبایلش باعث دستگیری مجرم شود. چند ساعت پس از وقوع جرم، یکی از دوستان این زن که ساکن تگزاس است با دیدن این فیلم‌ها آنها را برای پلیس فرستاد و ماجرا را به پلیس گزارش کرد.»

متهم با قرار ضمانت یک میلیون دلار در بازداشت به سر می برد و پس از حضور در دادگاه به قاضی Judge اظهار کرد که هنوز وکیل مدافعی برای خودش اختیار نکرده است.

«جیمز ونارتن» بازپرس ناحیه «اوتاوا» و پلیس محلی از مردم خواسته‌اند که از بازنشر این فیلم‌ها در فضای مجازی خودداری کنند.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا