مجله تفر یحی آموزشی

بنیامین بهادری قصد رفتن از ایران و مهاجرت به آمریکا را دارد Reviewed by Momizat on . بنیامین بهادری قصد رفتن از ایران و مهاجرت به آمریکا را دارد به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : این روزها بیش از هرزمان دیگری شایعات پیرامون مهاجرت بنیامین به آمریک بنیامین بهادری قصد رفتن از ایران و مهاجرت به آمریکا را دارد به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : این روزها بیش از هرزمان دیگری شایعات پیرامون مهاجرت بنیامین به آمریک Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » بنیامین بهادری قصد رفتن از ایران و مهاجرت به آمریکا را دارد

بنیامین بهادری قصد رفتن از ایران و مهاجرت به آمریکا را دارد

بنیامین بهادری قصد رفتن از ایران و مهاجرت به آمریکا را دارد

به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : این روزها بیش از هرزمان دیگری شایعات پیرامون مهاجرت بنیامین به آمریکا قوت گرفته است.بنیامین بهادری قصد رفتن از ایران و مهاجرت به آمریکا را دارد

بنیامین-بهادری-قصد-رفتن-از-ایران-و-مهاجبنیامین بهادری قصد رفتن از ایران و مهاجرت به آمریکا را دارد

بنیامین بهادری پس از انتشار آلبوم «بنیامین ۹۴» و در تابستان همان سال برای برگزاری تور کنسرت‌های بین المللی به امریکا سفر کرد. او در این سفر طولانی که نزدیک به سه ماه به طول انجامید اجراهای متعددی برگزار کرد که نسبت به تور قبلی خود در امریکا، با استقبال کم‌تری رو به رو شد، اما باز هم استقبال از این تور به نسبت خوب گزارش شد! طبق قانون Law ایالات متحده، هنرمندان برای سفر به امریکا ویزای O1 دریافت می‌کنند که به واسطه آن و در کم‌تر از ۱ ماه می‌توانند گرین کارت امریکا را دریافت کنند، بر اساس همین قانون بسیاری از هنرمندان ایرانی طی سال‌های اخیر اقامت امریکا را دریافت کردند که بنیامین بهادری نیز می‌تواند یکی از آن‌ها باشد. مواردی که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم شایعات پیرامون مهاجرت بنیامین را پررنگ تر کرده است. 

بنیامین بهادری قصد رفتن از ایران و مهاجرت به آمریکا را دارد
بنیامین بهادری پس از آلبوم «بنیامین ۸۸» دیگر نتوانست موفقیت چشمگیری در عرصه موسیقی داشته باشد و هر دو آلبوم که پس از سال ۸۸ منتشر شدند با استقبال خوبی همراه نشدند. البته که فروش آلبوم «بنیامین ۹۲» به واسطه فوت همسرش و استفاده ترحم برانگیز از تصویر دخترش فروش بسیار خوبی داشت ولی محتویات آن آلبوم هیچ‌گاه موفقیت آثار پیشین او را تکرار نکردند. در این بین از دست دادن نیما وارسته پازل عدم موفقیت بهادری را تکمیل کرد. وارسته که نقش بسزایی در هیت شدن کارهای بنیامین داشت از آلبوم ۸۸ دیگر با او همکاری نکرد و این عدم همکاری تیم محدود بنیامین را کوچک‌تر از قبل کرد.

بنیامین بهادری قصد رفتن از ایران و مهاجرت به آمریکا را دارد
پس از این سفر طولانی، روند کاری متفاوتی در پیش گرفت تا شایعه مهاجرت بنیامین بیش از پیش مطرح شود. ازدواج مجدد از یک سو و اقدام به خواندن قطعه جنجالی «کبیر» از سویی دیگر، حواشی پیرامون این خواننده جوان را افزایش داد. بهادری ابتدا در فروردین ۹۵ رسماً اعلام کرد به همراه همسر جدیدش (شایلی) به هند می‌رود تا در آن‌جا ساکن شود و ادامه فعالیت هنری‌اش را آن‌جا پیگیری کند. اما پس از این خبر، تصمیم جدی از بنیامین مبنی بر مهاجرت دیده نشد تا انتشار «کبیر» و جنجال‌های افسار گسیخته پس از آن که هنوز هم ادامه دارد. شورای توسعه فرهنگ قرآنی ۵ نهاد را مأمور بررسی و تهیه گزارش از اقدام بنیامین بهادری در اجرای نامناسب دعای جوشن کبیر کرد تا با توجه به آن دستورالعملی برای جلوگیری از تکرار موارد مشابه تهیه شود. دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز طی بیانیه‌ای اعتراض خود را نسبت به انتشار این قطعه بیان کرد و مدعی شد «کبیر» در خارج از کشور تولید شده است.

بنیامین بهادری قصد رفتن از ایران و مهاجرت به آمریکا را دارد
محسن نامجو نیز سال‌ها پس از اجرای غیر رسمی موسیقایی سوره «شمس» با شکایت یک قاری مطرح قرآن، به ۵ سال حبس محکوم شد و در ادامه نیز حکم ارتدادش صادر شد. هرچند آن‌چه برای بنیامین رخ داده بسیار توفیر دارد با داستان‌های محسن نامجو، ولی اجرای دعای جوشن کبیر توسط او هر روز مخالفان سرسخت و جدی‌تری پیدا می‌کند. بنیامین هم با سابقه بیش از ۱۰ سال در حوزه موسیقی مجاز و تحت نظارت وزارت ارشاد، دانسته این قطعه را منتشر کرده و دانسته پیش از انتشار برای کسب مجوز از دفتر موسیقی اقدام نکرده و دانسته برای مهاجرت احتمالی اندوخته‌ای تضمینی فراهم کرده است.
علیرضا میرآقا رهبر ارکستر این خواننده نیز با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام Instagram خود، بر مهاجرت بنیامین بهادری صحه گذاشت و با این هنرمندخداحافظی کرد. 

بنیامین بهادری قصد رفتن از ایران و مهاجرت به آمریکا را دارد
در کنار این حواشی که عمدتا از سوی نزدیکان و حتی خود بنیامین تایید شده است، خرید ملک در یکی از ایالت‌های مهم امریکا به نام دخترش (بارانا بهادری) بیش از پیش به شایعه مهاجرت بنیامین دامن می‌زند. او حتی در یک اظهار نظر تایید نشده، خواستار تحصیل دخترش در امریکا شده که این نیز اگر صحت داشته باشد تنها قسمت مجهول معادله ما را حل می‌کند. با تمام این تفاسیر می‌بایست کمی صبر کرد تا تصمیم و واکنش بنیامین را دید.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا