مجله تفر یحی آموزشی

برتری تیم ملی والیبال ایتالیا مقابل آرژانتین در لیگ جهانی 2016 Reviewed by Momizat on . برتری تیم ملی والیبال ایتالیا مقابل آرژانتین در لیگ جهانی 2016 سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا گفت: خوشحالم از اینكه بازی را بردیم، بعد از این بازی فهمیدم قدرت ب برتری تیم ملی والیبال ایتالیا مقابل آرژانتین در لیگ جهانی 2016 سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا گفت: خوشحالم از اینكه بازی را بردیم، بعد از این بازی فهمیدم قدرت ب Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » برتری تیم ملی والیبال ایتالیا مقابل آرژانتین در لیگ جهانی 2016

برتری تیم ملی والیبال ایتالیا مقابل آرژانتین در لیگ جهانی 2016

IMG11154657

برتری تیم ملی والیبال ایتالیا مقابل آرژانتین در لیگ جهانی 2016

سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا گفت: خوشحالم از اینكه بازی را بردیم، بعد از این بازی فهمیدم قدرت بازیكنان من چقدر است.

جیان لورنزو بلنجینی(blengini) سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا بعد از پیروزی تیمش برابر آرژانتین گفت: نتیجه این بازی برای ما خیلی اهمیت داشت و خوشحالم از اینكه بازی را بردیم، بعد از این بازی فهمیدم قدرت بازیكنان من چقدر است.
بازی امروز را به دو قسمت تقسیم می كنم. دو ست اول نه تنها در سرویس بلكه در موقعیت تیمی هم خوب بودیم. ست سوم و چهارم آرژانتین تمركز تیمی ما را برهم زد ولی خوشحالم نتیجه را از آن خود كردیم.
بیارلی(biyareli) کاپیتان تیم ملی والیبال ایتالیا هم گفت: بازی امروز، بازی آسانی برای ما نبود. با توجه به اینكه نتیجه امروز برای ما مهم بود و پیروزی امروز می توانست جایگاه ما را در جدول تغییر دهد.
ست اول و دوم را خوب ارزیابی می كنم و ست سوم و چهارم، ستی بود كه آرژانتین به بازی برگشت و خیلی خوب بازی كرد. ولی از اینكه پیروز زمین بودیم خوشحالم.

برتری تیم ملی والیبال ایتالیا مقابل آرژانتین در لیگ جهانی 2016

منبع:سیمرغ

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا