مجله تفر یحی آموزشی

باندی که به کمک دختر جوان با روش زشتی از جوانان اخاذی می کردند Reviewed by Momizat on . باندی که به کمک دختر جوان با روش زشتی از جوانان اخاذی می کردند به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : اعضای یک شبکه سرقت که با طعمه قرار دادن دختری جوان یا در پوشش مسا باندی که به کمک دختر جوان با روش زشتی از جوانان اخاذی می کردند به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : اعضای یک شبکه سرقت که با طعمه قرار دادن دختری جوان یا در پوشش مسا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » باندی که به کمک دختر جوان با روش زشتی از جوانان اخاذی می کردند

باندی که به کمک دختر جوان با روش زشتی از جوانان اخاذی می کردند

باندی که به کمک دختر جوان با روش زشتی از جوانان اخاذی می کردند

به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : اعضای یک شبکه سرقت که با طعمه قرار دادن دختری جوان یا در پوشش مسافربر دست به زورگیری و اخاذی می‌زدند، بازداشت شدند.باندی که به کمک دختر جوان با روش زشتی از جوانان اخاذی می کردند

باندی-که-کمک-دختر-جوان-با-روش-زشتیباندی که به کمک دختر جوان با روش زشتی از جوانان اخاذی می کردند

 چندی قبل مرد جوانی سراسیمه به اداره پلیس رفت و از سه‌مرد و یک دختر جوان به اتهام زورگیری شکایت کرد. شاکی در توضیح ماجرا گفت: حوالی میدان نوبنیاد منتظر تاکسی بودم که خودروی پژو یشمی رنگی کنارم توقف کرد. راننده پسری جوان بود. در صندلی جلو هم دختر جوانی و در صندلی عقب هم دو مرد به عنوان مسافر نشسته بودند. بعد از گفتن مقصد سوار شدم. راننده هنوز مسافت زیادی طی نکرده بود که یکی از مردان مسافر چاقویی زیر گلویم گذاشت و تهدید کرد هیچ حرکتی نکنم.
آنها سر مرا به زیر صندلی بردند و مرا به شدت کتک زدند. مردان خشن پول‌ها، کارت عابرم و رمزش را به زور از من گرفتند. پس از این خودرو را متوقف کردند و با کارت من از مغازه‌ای حدود ۱۵ میلیون تومان خرید کردند. زورگیران سه‌ساعت مرا داخل خودرو نگه داشتند و بعد در یکی از خیابان‌های خلوت به پایین انداختند. با طرح این شکایت پرونده به دستور قاضی علی وسیله ایرد موسی، بازپرس شعبه پنجم دادسرای ناحیه ۳۴ برای رسیدگی در اختیار تیمی از کارآگاهان پلیس‌آگاهی قرار گرفت. تحقیقات پلیس نشان داد، زورگیران با کارت شاکی از مغازه موبایل فروشی سه عدد گوشی گرانقیمت خریده‌اند، کارآگاهان سپس با شکایت‌های مشابه روبه‌رو شدند که همگی حکایت از آن داشت، سه‌پسر زورگیر در تاریکی شب در اتوبان‌های شمال و شمال‌غرب تهران افراد مختلف را به عنوان مسافر سوار بر خودروی پراید و ۲۰۶ خود کرده، سپس دست‌های مالباختگان را با دستبند پلاستیکی بسته و پس از ربودن، آنها کارت عابربانکشان را خالی می‌کنند. سردسته باند گفت: مدتی قبل با سارق سابقه‌داری در قهوه‌خانه آشنا شدم.
او مدعی بود سبک‌های جدید زورگیری بلد است که می‌توان خیلی زود پولدار شد. قرار شد او با گرفتن مبلغی این شیوه را به من آموزش بدهد. سارق حرفه‌ای چند روزی همراه ما بود، من و دو نفر از دوستانم را آموزش داد و بعد از آن ما سه نفری زورگیری می‌کردیم. وی در ادامه گفت: در بعضی از سرقت‌ها دختر مورد علاقه‌ام با ما شرکت می‌کرد و از او به عنوان طعمه افرار پولدار استفاده می‌کردیم. پس از این مأموران دختر جوان را بازداشت کردند. میترا دختر جوان صبح دیروز برای بازجویی به دادسرا منتقل شد. وی در بازجویی‌ها مدعی شد که یک روز با سارقان خشن همکاری کرده است.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا