مجله تفر یحی آموزشی

بازی با صدرنشین جدول در ورزشگاه آزادی Reviewed by Momizat on . بازی با صدرنشین جدول در ورزشگاه آزادی تیم ملی والیبال ایران نخستین دیدار هفته سوم لیگ جهانی 2016 را فردا پیش چشم هوادارانش برگزار خواهد کرد.  به گزارش خبرنگار ح بازی با صدرنشین جدول در ورزشگاه آزادی تیم ملی والیبال ایران نخستین دیدار هفته سوم لیگ جهانی 2016 را فردا پیش چشم هوادارانش برگزار خواهد کرد.  به گزارش خبرنگار ح Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » بازی با صدرنشین جدول در ورزشگاه آزادی

بازی با صدرنشین جدول در ورزشگاه آزادی

57305499

بازی با صدرنشین جدول در ورزشگاه آزادی

تیم ملی والیبال ایران نخستین دیدار هفته سوم لیگ جهانی 2016 را فردا پیش چشم هوادارانش برگزار خواهد کرد.
 به گزارش خبرنگار حوزه توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، رقابت های والیبال لیگ جهانی 2016 از فردا (جمعه) وارد هفته سوم خواهد شد. هفته ای که تیم ملی کشورمان در آن میزبانی را بر عهده دارد.

تیم ملی والیبال ایران در گام نخست از هفته سوم خود باید از ساعت 21 در سالن 12 هزار نفری آزادی و پیش چشم هواداران خود به مصاف تیم صربستان برود. صربستانی که صدرنشین مسابقات است و تا کنون متحمل هیچ شکستی نشده است.
ملی‌پوشان کشورمان از 6 بازی قبلی خود دو پیروزی و چهار شکست را درکارنامه دارند و در پایان هفته دوم به جایگاهی بهتر از رده دهم دست پیدا نکرده اند و بدون شک امیدشان به سه بازی پیش رو در ایران است تا با استفاده از امتیاز میزبانی نتایج قابل قبولی کسب کرده و به وضعیت خود در جدول رده بندی سر و سامان بدهند.
شاگردان رائول لوزانو در هفته دوم لیگ جهانی و در کشور صربستان یک بار دیگر با این تیم دیدار کردند که در پایان با نتیجه 3 بر یک مغلوب تیم قدرتمند صربستان شده و چهارمین باخت خود را متحمل شدند.
پیش از این تیم ملی والیبال ایران مقابل تیم‌های برزیل (2 بار) و آمریکا تن به شکست داده بود و موفق شده بود دو پیروزی مقابل تیم ملی آرژانتین و تیم ملی بلغارستان کسب کند.
بلندقامتان کشورمان پس از دیدار با صربستان ، شنبه و یکشنبه باید به مصاف دو تیم ایتالیا و آرژانتین بروند. در دیگر دیدار روز نخست هفته سوم لیگ جهانی در تهران، فردا از ساعت 18 دو تیم ایتالیا و آرژانتین مقابل هم به میدان خواهند رفت.
**برنامه کامل هفته سوم لیگ جهانی 2016 به میزبانی ایران به شرح زیر است:
گروه سوم: ایران، ایتالیا، آرژانتین و صربستان
میزبان ایران شهر تهران سالن 12 هزار نفری آزادی
جمعه یازدهم تیرماه: ایتالیا – آرژانتین (ساعت 18) و ایران – صربستان (ساعت 21)
شنبه دوازدهم تیرماه: صربستان – آرژانتین (ساعت 18) و ایران – ایتالیا (ساعت 21)
یکشنبه سیزدهم تیرماه: ایتالیا – صربستان (ساعت 18) و ایران – آرژانتین (ساعت 21)
گفتنی است تیم های فرانسه، صربستان و آمریکا سال گذشته در بیست و ششمین دوره لیگ جهانی (سال 2015) به ترتیب عنوان‌های اول تا سوم را به دست آوردند.
بازی با صدرنشین جدول در ورزشگاه آزادی
منبع:yjc.ir

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا