مجله تفر یحی آموزشی

بازیگر معروفی که برای جنگ انتقام از داعش به سوریه رفت Reviewed by Momizat on . بازیگر معروفی که برای جنگ انتقام از داعش به سوریه رفت به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : بازیگر بریتانیایی که سابقه همکاری با تام کروز و جانی دپ را در کارنامه دارد بازیگر معروفی که برای جنگ انتقام از داعش به سوریه رفت به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : بازیگر بریتانیایی که سابقه همکاری با تام کروز و جانی دپ را در کارنامه دارد Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » بازیگر معروفی که برای جنگ انتقام از داعش به سوریه رفت

بازیگر معروفی که برای جنگ انتقام از داعش به سوریه رفت

بازیگر معروفی که برای جنگ انتقام از داعش به سوریه رفت

به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : بازیگر بریتانیایی که سابقه همکاری با تام کروز و جانی دپ را در کارنامه دارد، از نزدیک به دو سال پیش برای نبرد علیه داعش به سوریه رفته است.بازیگر معروفی که برای جنگ انتقام از داعش به سوریه رفت

بازیگر-معروفی-که-برای-جنگ-انتقام-از-داعبازیگر معروفی که برای جنگ انتقام از داعش به سوریه رفت

مایکل انرایت بازیگر Actor انگلیسی سینما Cinema که با در سوریه همراه با نیروهای کرد علیه داعش ISIS می‌جنگد، اعلام کرد با این کار قصد دارد انتقام خون همشهریانش در منچستر را از این گروه تروریستی بگیرد.

انرایت که در فیلم «دزدان دریایی کاراییب» کنار جانی دپ نقش‌آفرینی کرده است، سال ۲۰۱۵ برای نبرد علیه داعش به سوریه رفت.

او گفت: «حمله تروریست‌ها در منچستر مرا منقلب کرد. هر چند که به این دست حملات تروریستی عادت کرده‌ام، اما این بار فرق می‌کرد آن‌ها به شهر زادگاهم حمله کرده بودند.» در حمله تروریستی داعش به منچستر ۲۳ نفر جانشان را از دست دادند.

بازیگر معروفی که برای جنگ انتقام از داعش به سوریه رفت

بازیگر «نظم و قانون» تاکید کرد که انتقام همشهری‌هایش را داعش خواهد گرفت. او در این باره گفت: «به داعش امان نخواهم داد. من از آن‌ها انتظار رحم ندارم و به آن‌ها چندان رحم نخواهم کرد. این قولی است که به شما می‌دهم.»

او اعلام کرد که شنیدن اخبار ترور Assassination در انگلستان برایش دردآور بود، اما او را در مسیری که به آن گام گذاشته است استوارتر کرد.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا