مجله تفر یحی آموزشی

بازیگران سریال تاج و تخت با آوارگان سوری و افغان ددیدار کردند Reviewed by Momizat on . بازیگران سریال تاج و تخت با آوارگان سوری و افغان ددیدار کردند اقدام خیرخواهانه بازیگر سریال بازی تاج و تخت لنا هیدی، لیام کانینگهام و میسی ویلیامز به یونان سفر بازیگران سریال تاج و تخت با آوارگان سوری و افغان ددیدار کردند اقدام خیرخواهانه بازیگر سریال بازی تاج و تخت لنا هیدی، لیام کانینگهام و میسی ویلیامز به یونان سفر Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » بازیگران سریال تاج و تخت با آوارگان سوری و افغان ددیدار کردند

بازیگران سریال تاج و تخت با آوارگان سوری و افغان ددیدار کردند

download (35)

بازیگران سریال تاج و تخت با آوارگان سوری و افغان ددیدار کردند

اقدام خیرخواهانه بازیگر سریال بازی تاج و تخت

لنا هیدی، لیام کانینگهام و میسی ویلیامز به یونان سفر کردند تا با مهاجران سوری و افغان دیدار کنند.

سرسی، آریا و داوس شاید در داستان «بازی تاج و تخت» رو در روی یکدیگر باشند، اما بازیگران این کاراکترها در دنیای واقعی از شهرت خود استفاده می‌کنند تا رهبران اروپایی را برای یاری بیشتر به هزاران مهاجر گرفتار که هر روز از دریا خود را به اروپا می‌رسانند، متقاعد کنند.

لیام کانینگهام، میسی ویلیامز و لنا هیدی به یونان سفر کردند تا به نمایندگی از کمیته نجات بین‌الملل با آوارگان دیدار کنند. توافق اخیر ترکیه با اتحادیه اروپا درباره بازگرداندن مهاجران یکی از موضوعات مورد توجه این گروه در سفرشان به یونان است. این توافق مورد انتقاد گروه‌های حقوق بشری چون عفوبین‌الملل و دیده‌بان حقوق‌بشر است.
هیدی درباره دیدارش با مهاجران گفت: «این افراد باهوش و سخت‌کوش می‌خواهند به خانه بروند. آن‌ها گیر افتاده‌اند و خیلی غمگین هستند. ما می‌توانیم و باید برای آن‌ها عملکرد بهتری داشته باشیم.»

کانینگهام افزود: «این بحران را حوادث طبیعی مانند زلزله به وجود نیاورده‌اند، این بحران ساخته بشر است. آیا این رفتاری است که رهبران اروپا در مواجهه با بحران جهانی آوارگان خواستار پی گرفتن آن هستند؟»

بازیگران سریال تاج و تخت با آوارگان سوری و افغان ددیدار کردند

منبع:سیمرغ

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا