مجله تفر یحی آموزشی

الیور کوکسی بعد از اتفاق جالب سال قبل حالا در صف خرید آیفون 7 Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : الیور کوکسی برادر دوقلوی جک کوکسی که در سال ۲۰۱۴ به خاطر لیزخوردن دوربین آیفون ۶ از دستش جلوی دوربین ( تنها دقایقی بعد از خریداری آن ) مش مجله اینترنتی کافه 7 : الیور کوکسی برادر دوقلوی جک کوکسی که در سال ۲۰۱۴ به خاطر لیزخوردن دوربین آیفون ۶ از دستش جلوی دوربین ( تنها دقایقی بعد از خریداری آن ) مش Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » الیور کوکسی بعد از اتفاق جالب سال قبل حالا در صف خرید آیفون 7

الیور کوکسی بعد از اتفاق جالب سال قبل حالا در صف خرید آیفون 7

مجله اینترنتی کافه 7 : الیور کوکسی برادر دوقلوی جک کوکسی که در سال ۲۰۱۴ به خاطر لیزخوردن دوربین آیفون ۶ از دستش جلوی دوربین ( تنها دقایقی بعد از خریداری آن ) مشهور شده بود نخستین کسی بود که آیفون ۷ را در استرالیا خریداری کرد.

استرالیا نخستین کشوری بود که فروش آیفون ۷ را از امروز آغاز کرده است.

الیور کوکسی و دهها نفر دیگر تمام دیشب را در هوای سرد در اپل استور Perth استرالیا گذراندند و جزو نخستین کسانی بودند که این گوشی را به دست آوردند.

androidonlinenewsimage-aspx

الیور البته این بار بسیار بیشتر از برادرش مراقب گوشی بود که حدود ۲هزار دلار استرالیا برای آن پرداخته است.

سال ۲۰۱۴ : جک کوکسی در مقابل دوربین و تنها دقایقی بعد از خرید آیفون گوشی از دست‌اش لغزید و به زمین افتاد. این صحنه بارها و بارها از شبکه‌های مختلف پخش شد

androidonlinenewsimage-aspx

برادر مشهورش جک البته هم اکنون در انگلستان است و احتمالا طی ساعات آینده او را در مقابل اپل استوری در این کشور خواهیم دید.

امسال صف تشکیل شده در مقابل اپل استور Perth سیدنی کمتر از رونمایی‌های قبلی آیفون بود. در سال ۲۰۱۴ حدود ۱۰۰ نفر در هنگام آغاز فروش آن به چشم می‌خوردند.

آیفونی که دو سال قبل از دست جک کوکسی و جلوی دوربین تلویزیون به روی زمین افتاد به شکل شگفت‌آوری صدمه ندید.

androidonlinenewsimage-aspx

صف خرید کم نسبت به گذشته

در همین حال گزارش سایت The register حاکی است که صف خرید آیفون در اپل استور suburban سیدنی حاکی است که تعداد کمی در صف خرید آیفون قرار دارند. شب گذشته کارکنان فروشگاه اپل به کسانی که در صف ایستاده بودند گفتند که در روز نخست فروش خبری از آیفون ۷ پلاس و همچنین رنگ جدید Jet Black نخواهد بود. همین باعث شد تعداد زیادی صف را ترک کنند.

استفان یکی از معدود کسانی است که هم اکنون در صف خرید آیفون در استرالیا ایستاده او یک آیفون هم به صورت آنلاین خریداری کرده است.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا