مجله تفر یحی آموزشی

اظهار نظر داریوش مهرجویی درباره پزشک جراح کیارستمی Reviewed by Momizat on . اظهار نظر داریوش مهرجویی درباره پزشک جراح کیارستمی داریوش مهرجویی کارگردان سینما در مراسم ترحیم کیارستمی طی سخنانی تند مجلس را برای دقایقی از حالت عادی خارج کرد اظهار نظر داریوش مهرجویی درباره پزشک جراح کیارستمی داریوش مهرجویی کارگردان سینما در مراسم ترحیم کیارستمی طی سخنانی تند مجلس را برای دقایقی از حالت عادی خارج کرد Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اظهار نظر داریوش مهرجویی درباره پزشک جراح کیارستمی

اظهار نظر داریوش مهرجویی درباره پزشک جراح کیارستمی

IMAGE634904853419039345

اظهار نظر داریوش مهرجویی درباره پزشک جراح کیارستمی

داریوش مهرجویی کارگردان سینما در مراسم ترحیم کیارستمی طی سخنانی تند مجلس را برای دقایقی از حالت عادی خارج کرد.
به گزارش خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ داریوش مهرجویی کارگردان سینما که امروز در مراسم ترحیم کیارستمی حضور یافته بود برای دقایقی پشت میکروفن رفت و طی سخنانی آتیشی خواستار کشتن جراح به زعم خودش قاتل کیارستمی شد.
مهرجویی که به نظر می رسید ماجرای فقدان کیارستمی سخت او را برآشفته کرده است، گفت: این اتفاق حاصل سهل انگاری جراحانی است که کیارستمی را کشتند. این قاتلین در میان ما هستند و باید سینماگران، قوه قضائیه و خانه سینما پزشکان احمق را محاکمه کنند. یک جراح قاتل کیارستمی را کشت.

این در حالی است که پزشکان معالج کیارستمی امروز به معاونت انتظامی سازمان نظام پزشکی احضار شده و هنوز هیچ گونه اظهارنظر و یا حکمی در خصوص قصور و کوتاهی پزشکان معالج کیارستمی ارائه و صادر نشده است.
اظهار نظر داریوش مهرجویی درباره پزشک جراح کیارستمی
منبع:yjc.ir

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا