اخبار, اخبار ورزشی

ازدواج شواین اشتایگر و آنا ایوانوویچ در ونیز ایتالیا

ازدواج شواین اشتایگر و آنا ایوانوویچ در ونیز ایتالیا

مراسم ازدواج شواین اشتایگر و آنا ایوانوویچ در ونیز:

به گزارش سیمرغ، باستین شواین اشتایگر(Bastian Schweinsteiger) و آنا ایوانوویچ(Ana Ivanovic) با قایق به اطراف ونیز سفر کردند تا پیش از رسیدن میهمانان، تدارک های لازم را برای مراسم ازدواج ببینند. پس از اینکه شواین اشتایگر پس از رابطه ای طولانی از نامزد سابقش سارا برندنر(Sarah Brandner) جدا شد، در سال 2014 با آنا ایوانوویچ تنیسور صرب آشنا شد و رابطه جدیدی را با او آغاز کرد.

این زوج به دوستان‌شان گفته بودند که زمان خود را بین روزهای 11 تا 13 جولای خالی کنند تا در جشن ازدواج آنها حضور پیدا کنند. ایوانوویچ و شواین اشتایگر هر دو در زمانی که منتظر رسیدن قایق مخصوص گشت زنی در ونیز بودند، در آن اطراف قدم زدند. پس از سوار شدن این دو در قایق، به نظر می رسید که از گردش در اطراف این شهر قدیمی در حال لذت بردن هستند.

باستین شواین اشتایگر و آنا ایوانوویچباستین شواین اشتایگر و آنا ایوانوویچ
عکس باستین شواین اشتایگر و آنا ایوانوویچعکس باستین شواین اشتایگر و آنا ایوانوویچ

ایوانوویچ و کاپیتان تیم ملی آلمان از مونیخ با یک جت خصوصی به ونیز سفر کرده بودند، در این پرواز دوستان صمیمی و خانواده شان، آنها را همراهی می کردند. خبرنگاران رسانه های ورزشی آلمانی پیشتر حدس زده بودند که میهمانان مراسم ازدواج از محل برگزاری جشن خبر نداشته اند. گویا آنها تنها می دانستند که باید روز دوشنبه در فرودگاه حضور پیدا کنند و تا حدودی غافلگیر شدند.

باستین شواین اشتایگرباستین شواین اشتایگر

لیست اسامی میهمانان تا به حال مخفی نگه داشته شده است اما شایعه ها حاکی از آن است که این لیست شامل افرادی نظیر اولی هونس(Uli Hoeneß) رئیس باشگاه بایرن مونیخ(Bayern Munich)، یواخیم لوو(Joachim Low) سرمربی تیم ملی آلمان و هم تیمی های شواین اشتایگر در تیم ملی کشورش از جمله توماس مولر(Thomas Muller) می شود. شنیده شده است علاوه بر این افراد ستاره های تنیس جهان از جمله کربر(Kerber) و اندی ماری(Andy Murray) نیز در مراسم حضور خواهند داشت.

آنا ایوانوویچآنا ایوانوویچ

فلیکس نوروتر(Felix Neureuther) قهرمان اسکی جهان که از کودکی با شواین اشتایگر در باواریا بزرگ شده و در تیم اسکی این شهر با او هم بازی و رقیب بوده، نیز از میهمانان احتمالی است.
ازدواج شواین اشتایگر و آنا ایوانوویچ در ونیز ایتالیا
منبع:سیمرغ

 

مطالب مرتبط

admin

Leave a Reply