مجله تفر یحی آموزشی

کفش های زنانه جدید مدل ۲۰۱۶ و ۱۳۹۵ Reviewed by Momizat on . کفش های زنانه جدید مدل 2016 و 1395 امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"کفش های زنانه جدید مدل 2016 و 1395" مدل کفش زنانه مدل کفش مجلسی زنانه توصیه‌هایی برای خانم‌ه کفش های زنانه جدید مدل 2016 و 1395 امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"کفش های زنانه جدید مدل 2016 و 1395" مدل کفش زنانه مدل کفش مجلسی زنانه توصیه‌هایی برای خانم‌ه Rating:
شما اینجا هستید: خانه » دنیای مد » مدل کفش » کفش های زنانه جدید مدل ۲۰۱۶ و ۱۳۹۵

کفش های زنانه جدید مدل ۲۰۱۶ و ۱۳۹۵

محبوب کن - فیس نما

کفش های زنانه جدید مدل ۲۰۱۶ و ۱۳۹۵

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”کفش های زنانه جدید مدل ۲۰۱۶ و ۱۳۹۵”

مدل کفش زنانه

توصیه‌هایی برای خانم‌ها در انتخاب كفش
مناسب‌ترین كفش برای خانم‌ها كفشی است كه حداكثر ۲/۵ سانتیمتر پاشنه داشته باشد و پنجه آن هم پهن باشد. همان طور كه گفته شد،‌به ویژه در استفاده طولانی مدت كفش‌های فاقد این ویژگی‌ها مشكلات متعدد اورتوپدی در پاهای شما ایجاد می‌شود.
در اصل كفش‌های پاشنه بلند و با پنجه‌های تیز باعث توزیع غیریكنواخت وزن بر روی پاها شده و شكل طبیعی پا را از بین می‌برند. شاید باور كردنی نباشد اما ارتفاع پاشنه كفش اثر چشمگیری بر روی فشارهای وارده بر روی قاعده انگشتان پا دارد. حتی حدود یك سانتیمتر افزایش در ارتفاع پاشنه كفش می‌تواند فشار وارد شده به برجستگی‌های قاعده انگشتان در كف پا را تا حدود ۲ برابر افزایش دهد. از طرف دیگر برخی از خانم‌ها تمایل دارند كه برای كوچك‌تر جلوه دادن پاهای خود از كفش‌های كوچك‌تر استفاده كنند. این تحت فشار قرار دادن اجباری پاها نیز با عوارض نامطلوبی در درازمدت همراه خواهد بود و بسیاری از مفاصل متعدد پاها را دچار آسیب‌های جبران‌ناپذیر می‌كند.
كفش‌هایی برای داخل خانه
سعی كنید در خانه یا كفش نپوشید یا از كفش‌های راحت و روباز مثل سندل‌ها و دم‌پایی ابری استفاده كنید. در این شرایط كه معمولا خطر چندانی پاها را تهدید نمی‌كنند نیازی به اثر محافظتی كفش‌ها نیست و می‌توان اجازه داد كه پاها بدون مزاحمت كفش‌ها به راحتی حركت كنند. البته این توصیه‌ها استثناء‌ هم دارند.
مثلا همه پزشكان متفق‌القول هستند كه مبتلایان به دیابت یا بیماری‌های رشته‌های عصبی كه به علت از بین رفتن حس پاها در خطر بالایی از آسیب به پاها قرار دارند باید حتی در خانه هم از كفش یا پوشش‌های مناسب پاها استفاده كنند. در این موارد، كفش به عنوان محافظ عمل می‌كند تا از بروز آسیب ناخواسته به پاهای بی‌حس بیمار جلوگیری شود. این بیماران به علت عدم وجود حس درد متوجه آسیب پاهای خود نمی‌شوند و تكرار این آسیب‌ها می‌تواند به خطرات جدی و جبران‌ناپذیری همچون عفونت و زخم پاها منجر شود. از آنجا كه روند ترمیم زخم‌ها در این بیماران بسیار به كندی صورت می‌گیرد این بیماران باید به هر شكل ممكن از بروز این آسیب‌ها پیشگیری كنند كه استفاده همیشگی از كفش یكی از بهترین اقدامات است.
اما از طرف دیگر، یك كفش تنگ خود می‌تواند یكی از مهم‌ترین عوامل بروز صدمه و آسیب به پاهای این بیماران باشد. به همین دلیل توجه و دقت در انتخاب یك كفش مناسب در مورد این بیماران نسبت به بقیه افراد از اهمیت بیشتری برخوردار است. این بیماران به هیچ عنوان نباید از كفش‌های تنگ یا گشاد استفاده كنند چون عوارض بسیار ناگوار و جبران‌ناپذیری برای آنها در برخواهد داشت. یك كفش تنگ ممكن است به زخمی منجر شود كه در این بیماران می‌تواند در انتها به قطع پای بیمار منجر شود. در ضمن به این بیماران توصیه می‌شود كه حداقل روزی یك یا دو بار كفش‌های خود را كاملا از نظر هرگونه آسیب یا جسم خارجی كنترل كنند. همین كنترل در مورد پاهای بیمار نیز باید صورت گیرد. در صورتی كه هر گونه آسیب و یا تغییر شكل نامناسبی در كفش دیده شد باید هر چه سریع‌تر نسبت به تعویض آن اقدام كنند.
در صورت بروز زخم، تاول، سیاه‌شدگی و هر علامت دیگری در پاها، افراد دیابتی‌ و دیگر مبتلایان به بیماری‌های رشته‌های عصبی باید هر چه سریع‌تر به پزشك مراجعه كنند.

گردآوری شده در بخش مدل کفش سایت کافه سون.نت

women shoes_c7_2

women shoes_c7_

women shoes_c7_3 women shoes_c7_4 women shoes_c7_5 women shoes_c7_6

۷۱۱ total views, 2 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا