مجله تفر یحی آموزشی

مدل کفش زنانه 2016 مطابق با رنگ سال 95 Reviewed by Momizat on . مدل کفش زنانه 2016 مطابق با رنگ سال 95 امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"مدل کفش زنانه 2016 مطابق با رنگ سال 95" کافه سون مدل کفش پاشنه مجلسی 2016  كفش استاندارد مدل کفش زنانه 2016 مطابق با رنگ سال 95 امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"مدل کفش زنانه 2016 مطابق با رنگ سال 95" کافه سون مدل کفش پاشنه مجلسی 2016  كفش استاندارد Rating:
شما اینجا هستید: خانه » دنیای مد » مدل کفش » مدل کفش زنانه 2016 مطابق با رنگ سال 95

مدل کفش زنانه 2016 مطابق با رنگ سال 95

مدل کفش زنانه 2016 مطابق با رنگ سال 95

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”مدل کفش زنانه 2016 مطابق با رنگ سال 95″

کافه سون

مدل کفش پاشنه مجلسی 2016

shose_cafeseven_

shose_cafeseven_2 shose_cafeseven_3 shose_cafeseven_4 shose_cafeseven_5 shose_cafeseven_6 shose_cafeseven_7

 كفش استاندارد

یك كفش استاندارد، سه مشخصه بارز دارد :

۱- جنس خوب

۲- پاشنه استاندارد

۳- قالب و پنجه استاندارد

رویه کفش

رویه بیشتر كفش‌های موجود در بازار، از دو جنس مختلف است. آنها یا رویه‌ای از چرم طبیعی دارند یا از پلاستیك و چرم مصنوعی تهیه می ‌شوند. به تازگی هم بعضی از تولید كنندگان كفش، اقدام به زدن اسپری بوی چرم طبیعی به چرم‌های مصنوعی كرده و خریداران را در انتخاب محصول با مشكل مواجه می‌ كنند .

چرم طبیعی، به علت دارا بودن منافذ طبیعی در بافتش، امكان تبادل هوا میان بیرون و داخل كفش را فراهم آورده و به اصطلاح، باعث تنفس پا می ‌شود. به همین دلیل ساده، بهترین رویه برای كفش، همان رویه چرم طبیعی است. رویه مصنوعی

 زیره كفش

زیره كفش‌های موجود در بازار هم دو نوع است:

۱) زیره PO (پی او)

(2زیره ) pvc پی ‌وی ‌سی

زیره‌های po ، سبك ‌تر، راحت‌ تر و در برابر سایش مقاوم‌ تر بوده و دوام شان بیشتر است. ظاهر این زیره‌ها، توپُر بوده و در حالت خم كردن، انعطاف‌ بیشتری دارند. در هنگام خرید، باید به این نكته هم دقت كرد كه كف زیره نباید صاف باشد، بلكه باید آج ‌دار بوده تا از لیز خوردن جلوگیری كند. توجه به استانداردهای پنجه كفش هم در انتخاب آن بسیار مهم است .

قالب ‌بندی

از نظر قالب ‌بندی، فضای پنجه كفش باید طوری باشد كه به انگشت‌های پا فشاری وارد نكند. كفش‌هایی كه پنجه آنها تیز است، باعث می ‌شوند، انگشت‌های پا در كفش روی هم بیفتند. این كفش‌ها، انگشتان پا را تحت فشار قرار داده و آنها را بد فرم می ‌كنند. این امر در خانم‌ها شایع‌تر است. به طوری كه انحراف شست پا در خانم‌ها، ۹ برابر آقایان است. جلوی كفش باید به گونه‌ای باشد كه پنجه‌های پا از هم باز بشود

 تنه كفش

مورد بعدی تنه كفش است كه در واقع چارچوب روی كفش بوده و دور پا را دربرمی ‌گیرد، كفش هم باید به راحتی در برابر فشارهای وارده، مقاومت كرده و شرایط آناتومیكی پا را حفظ كند. علاوه بر فاكتورهای استاندارد مربوط به جنس و ساختمان كفش، فاكتورهای دیگری نیز درباره خود افراد، صدق می ‌كند كه به همان اندازه اهمیت دارند .

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا