مجله تفر یحی آموزشی

کفش مجلسی مردانه جدید نوروز 95+ مدل های 2016 کفش مجلسی Reviewed by Momizat on . کفش مجلسی مردانه جدید نوروز 95+ مدل های 2016 کفش مجلسی امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"کفش مجلسی مردانه جدید نوروز 95+ مدل های 2016 کفش مجلسی"   کفش مجلسی کفش مجلسی مردانه جدید نوروز 95+ مدل های 2016 کفش مجلسی امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"کفش مجلسی مردانه جدید نوروز 95+ مدل های 2016 کفش مجلسی"   کفش مجلسی Rating:
شما اینجا هستید: خانه » دنیای مد » مدل کفش » کفش مجلسی مردانه جدید نوروز 95+ مدل های 2016 کفش مجلسی

کفش مجلسی مردانه جدید نوروز 95+ مدل های 2016 کفش مجلسی

کفش مجلسی مردانه جدید نوروز 95+ مدل های 2016 کفش مجلسی

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”کفش مجلسی مردانه جدید نوروز 95+ مدل های 2016 کفش مجلسی”

 

کفش مجلسی 2016| کفش مجلسی 1395

prom shoes_cafeseven.net_9

بدترین لحظه زمانی است که بفهمید نمی توانید کفش های پاشنه بلندی که ماه ها آرزوی آن را داشته اید، بپوشید. کفش های پاشنه دار ممکن است شما را قد بلندتر، لاغرتر و فریبنده تر نشان دهد؛ اما آنها می توانند باعث آزردگی پا و درد کمر و پشت شما شوند. پاشنه های بلندتر از ۵ اینچ (۱۲٫۷ سانتی متر) باعث کج شدن لگن شما به سمت جلو و فشردگی اندام شما می شود که حقیقتا بسیار مضر است. در این چگونه توصیه هایی برای خرید کفش پاشنه بلند داریم.

prom shoes_cafeseven.net_8

اطمینان حاصل کنید که سایز کفش مناسب را انتخاب کردید. بر روی ورقه ای کاغذ بایستید و اطراف کفشتان را خط بکشید، سپس گرداگرد پای بدون کفش و برهنه خود را خط بکشید. ممکن است دریابید که بخش هایی از پای شما از کفش پهنتر و عریض تر است. معمولا فروشنده به شما می گوید که کفشی که اندکی تنگ است، با پوشیدن بهتر می شود، اما اگر کفشی در مغازه اندازه پای شما نیست، بهتر است آن را نخرید.
مطمئن شوید که قوس کفش اندازه پای شما است.

prom shoes_cafeseven.net_7

به دنبال کفش هایی باشید که بندهای آن دور ساق پایتان بپیچد تا پشتیبان و تکیه گاهی را برای پای شما فراهم کند.

prom shoes_cafeseven.net_6

پاشنه کفش خود را خردمندانه انتخاب کنید. واضح است که کفشی با پاشنه نیم اینچی (۱٫۲ سانتی متر) راحت تر خواهد بود، اما ممکن است که مانند کفش تخت و بدون پاشنه به نظر برسد. کفش هایی که پاشنه گوه ای و پاشنه یکدست لژدار دارند، بسیار خوب است زیرا از آنچه که واقعا هستند، بلندتر به نظر می رسند؛ هرچه پاشنه عریض تر و پهن تر باشد، بهتر است، زیرا باعث تعادل بیشتر می شود.

prom shoes_cafeseven.net_5 prom shoes_cafeseven.net_ prom shoes_cafeseven.net_2 prom shoes_cafeseven.net_3 prom shoes_cafeseven.net_4

prom shoes_cafeseven.net_ prom shoes_cafeseven.net_2 prom shoes_cafeseven.net_3 prom shoes_cafeseven.net_4 prom shoes_cafeseven.net_5 prom shoes_cafeseven.net_6 prom shoes_cafeseven.net_7 prom shoes_cafeseven.net_8 prom shoes_cafeseven.net_9

کفش مجلسی

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا