مدل مانتو

مدل مانتو تابستانه شیک جدید زیبا 94

مدل مانتو تابستانه شیک جدید زیبا 94

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”مدل مانتو تابستانه شیک جدید زیبا 94

امروز در بخش مدل مانتو سایت کافه سون.نت ببینید:

 

nice mantoo_c7_

مانتو های ایرانی شیک تابستان 94nice mantoo_c7_2

مانتو های بسیار خوشگل ایرانیnice mantoo_c7_3 nice mantoo_c7_4 nice mantoo_c7_5 nice mantoo_c7_6 nice mantoo_c7_7معرفی برند مانتو اریکا:

اریکا در سال ۸۸ برند سال ایران شد، بالاتر ازهاکوپیان و گراد. انتخاب کننده وزرات بازرگانی بود. این انتخاب در همه ی رشته ها انجام شده بود و برند هایی چون تولی پرس، فرش شفقی تبریز، و چندین برند معتبر دیگر هم حضور داشتند.
در سال ۸۹ محمدحسن سیدشجاع مدیر برتر در عرصه ی پوشاک شد و در همان جشنواره تندیس این عنوان و تندیس جوان ترین مدیر کشور را از دست معاون رئیس جمهور دریافت کرد. در سال ۹۰ اریکا در کنار گروه خودروسازی سایپا، ایرانول، مس سرچشمه، عظیم زاده، پاکنوش و .. . . به عنوان یکی از ده شرکت برتر توسعه ملی انتخاب شد.

در همین سال، در مسابقه جهانی پوشاک که در دبی برگزار شد، ایتالیا اول شد، فرانسه دوم، اسپانیا سوم و برای اولین بار در تاریخ ایران، ایران چهارم شد و این بالاترین مقام ایران در عرصه پوشاک را،  این جوان مدیر با برندش اریکا به دست آورد. هم اکنون ترکیه از آنها دعوت کرده که در کنار برندهای بزرگی چون بری بری، شنل و برند های بزرگ دیگر، حضور داشته باشند. اولین برند ایران در زمینه لباس هستند که ایزو ۹۰۰۲ گرفته اند و خط تولید شان کاملا ایزوله است.

مدل مانتو

مطالب مرتبط

admin

Leave a Reply