مجله تفر یحی آموزشی

مانتو کتی برند نفیس ست شده با رنگ سال 2016 Reviewed by Momizat on . مانتو کتی برند نفیس ست شده با رنگ سال 2016 امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"مانتو کتی برند نفیس ست شده با رنگ سال 2016" سری جدید مدل مانتو های کتی نفیس در طرح ه مانتو کتی برند نفیس ست شده با رنگ سال 2016 امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"مانتو کتی برند نفیس ست شده با رنگ سال 2016" سری جدید مدل مانتو های کتی نفیس در طرح ه Rating:
شما اینجا هستید: خانه » دنیای مد » مدل مانتو » مانتو کتی برند نفیس ست شده با رنگ سال 2016

مانتو کتی برند نفیس ست شده با رنگ سال 2016

مانتو کتی برند نفیس ست شده با رنگ سال 2016

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”مانتو کتی برند نفیس ست شده با رنگ سال 2016″

سری جدید مدل مانتو های کتی نفیس در طرح ها و رنگ های متفاوت برای نوروز 1395

همراه با ضمیمه امروز “راه های رسیدن به آرامش و شادی در زندگی زناشویی”

مدل مانتو کتی 2016

manto_nafise_cafeseven.net_

مانتو ۲۰۱۶مانتو ۱۳۹۵

راه دستیابی به شادی و آرامش در زندگی مشترک:

اگر مي خواهيد يک زندگي شاد و پر از عشق را در طول زندگي خود تجربه کنيد ، از هيچ تلاشي براي رسيدن به آن کوتاهي نکنيد. هر لحظه از زندگي تان را با عشق و صميميت سپري کنيد. تنها در اين صورت است که مي توانيد از يک زندگي شاد و ايده آل برخوردار شويد و به همراه فرزندان تان به سمت تکامل و موفقيت گام برداريد. حال براي داشتن يک زندگي گرم و صميمي به اين توصيه ها توجه کنيد:

1- وفادار باشيد.
يکي از پايه هاي مهم زندگي مشترک داشتن “تعهد و ايمان” است. وقتي زن و شوهر نسبت به زندگي خود تعهد نداشته باشند خيلي زود نسبت به يکديگر بي تفاوت شده و زندگي شان رو به فروپاشي مي رود. معتقد بودن و ايمان داشتن باعث نزديکي بيشتر زن و شوهر شده و احتمال خطا و لغزش را نيز در آن ها کاهش مي دهد.

2- با يکديگر دعا کنيد.
مطمئن باشيد اگر هر شب قبل از خوابيدن براي داشتن يک زندگي شاد و آرام دست به دعا برداريد ، به زودي انعکاس آن را در زندگي خود شاهد خواهيد بود. ارتباط برقرار کردن به طرق مختلفي مانند صحبت کردن، لبخند زدن، شوخي کردن و… صورت مي گيرد. شما مي توانيد با گوش دادن به صحبت هاي همسرتان او را آرام کنيد و حتي با پذيرفتن اشتباه خود و گفتن جمله “ببخشيد” بار ديگر عشق را به زندگي تان هديه بدهيد. بنابراين براي محکم کردن روابط خود بايد تلاش کرده و زحمت بکشيد.
وقتي زن و شوهر نسبت به زندگي خود تعهد نداشته باشند خيلي زود نسبت به يکديگر بي تفاوت شده و زندگي شان رو به فروپاشي مي رود.
3- کتاب ها و مقالاتي در اين زمينه مطالعه کنيد.
ساعتي از روز را به اين اختصاص دهيد که با يکديگر کتابهاي مفيدي در ارتباط با بهبود زندگي مشترک مطالعه کنيد. اين کار را در يک مکان آرام و راحت انجام دهيد و نقطه نظرات خود را در مورد آن بدهيد. اگر داراي فرزند هستيد کتاب هايي در مورد آن تهيه کرده و با هم بخوانيد. اين کار را در برنامه روزانه خود بگنجانيد تا شاهد اثرات مثبت آن در زندگي تان باشيد.

manto_nafise_cafeseven.net_2

4- مغرور نباشيد.
تکبر و غرور يکي از بدترين رفتارهايي است که در زندگي مشترک به چشم مي خورد. تنها نيازهاي خود را نبينيد. نيازهاي همسرتان را نيز درک کرده و تا حد امکان آن ها را برآورده کنيد. اغلب جدايي ها، ابتدا با غرور و خودشيفتگي آغاز مي شود. در دادن عشق و محبت بخشنده باشيد و آن را از طرف مقابل دريغ نورزيد. شما بايد مانند يک روح در دو بدن باشيد و براي پيشرفت و تکامل روحي همسرتان نيز تلاش کنيد. آيا به راستي مي توان با کبر و غرور به يک زندگي شاد و آرام دست يافت؟! manto_nafise_cafeseven.net_3

تنها از کلمات محبت آميز استفاده کنيد.
در هنگام شادي و آرامش همه ما مي توانيم بسيار خوب و منطقي صحبت کنيم و طرف مقابل خود را به طور کامل جذب کنيم. ولي آيا قادريم همين رفتار را در مواقع تنش و عصبانيت نيز انجام دهيم؟ در اين گونه موارد براي چند لحظه از محيط دور شويد و کمي بر اعصاب خود مسلط شويد تا به آرامش بيشتري بر احساسات منفي خود غلبه کرده و بتوانيد جو را گرم تر و صميمي تر کنيد. هيچ گاه با طعنه و کنايه همسرتان را مورد سرزنش قرار ندهيد ، زيرا با اين کار فقط فاصله را بين خودتان بيشتر کرده ايد.

manto_nafise_cafeseven.net_4 manto_nafise_cafeseven.net_5 manto_nafise_cafeseven.net_6 manto_nafise_cafeseven.net_7 manto_nafise_cafeseven.net_8 manto_nafise_cafeseven.net_9

مانتو کتی

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا