مدل مانتو

مدل مانتو های سویت دولچه 2016 ست رنگ سال

مدل مانتو های سویت دولچه 2016 ست رنگ سال

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”مدل مانتو های سویت دولچه 2016 ست رنگ سال”

مدل مانتو سویت دولچه|مدل مانتو 2016

 

manto_sweet_dolcee_cafeseven.net_

آیا شما از استرس رنج میبرید؟
استرس می تواند مفید یا مخرب باشد اساساً فشارهای روانی متغیرند. همه ما مرتباً وقایع پر استرس را در زندگی روزمره تحمل می کنیم به نظر می رسد باز هم چنین احساسی داریم.
وقایع استرس زا هستند که بر سیستم فیزیولوژیکی بدن تحمیل می شوند و این سیستم را برای سازش تحت فشار قرار می دهند همه ما به روش های مختلفی بر این گونه عوامل غلبه می کنیم . بعضی از افراد قابلیت بیشتری برای مقابله با استرس دارند، در صورتی که بعضی دیگر روش های موثر مقابله با استرس را نیاموخته اند.
لیست زیر شامل فعالیت هایی است که با پیروی از آنها می توانید زندگی آرامتری را در پیش بگیرید:
1-ساعت بیولوژیکی بدنتان را میزان کنید:
این کار به آسانی قابل اجراست . برای میزان کردن ساعت بیولوژیکی بدنتان زندگی خود را قانونمند کنید هر روز سر ساعت معینی بخوابید و برخیزید . اگر پس از گذشت چهل و پنج دقیقه بعد از رفتن به بستر به خواب نرفتید مطالعه کنید و یا خود را با کاری سرگرم کنید ، عاقبت خسته می شوید و به خواب می روید . اگر در کاری که همیشه به صورت قانونمند انجام میدهید تغییری صورت دادید، ساعت بیولوژیکی بدنتان با نیازمندی های کاری شما جور نخواهد بود بدن شما تقریباً سه هفته وقت نیاز دارد که با برنامه جدید تطبیق پیدا کند .اگر بیش از حد استرس دارید سعی کنید از تغییر دادن همزمان چند کار خودداری کنید و یا راه های دیگری را برای غلبه بر استرس در پیش بگیرید.

مانتو ۲۰۱۶مانتو ۱۳۹۵

-به خودتان استراحت بدهید:
شما باید زمانی را برای استراحت بدنتان تخصیص داده و به مغزتان فرصت بدهید که مجدداً به واکنش های شیمیایی بپردازد.اگر زیاد از حد استرس دارید ممکن است ناشی از خستگی، درد، اضطراب ، بی خوابی ، افسردگی و عدم کسب لذت از فعالیت های روزمره و غیره باشد. باید به بدنتان فرصت بدهید التیام یابد و زمان کلیدی است برای به آرامش رسیدن شما. هر شب قبل از خواب لیستی از کارهای فردا تهیه کنید صبح روز بعد این لیست را به نصف تقلیل دهید و فقط به کاری که نسبت به آن احساس راحتی می کنید بپردازید.

manto_sweet_dolcee_cafeseven.net_3

زیر بار تعهد سنگین اجتماعی (خارج از توان خود) نروید:
این بدین معناست که یادگیری با هر کار اجتماعی که ممکن است بر استرس شما بیفزاید مخالفت کنید مثلاٌ اجازه بدهید امسال فرد دیگری در مورد تعطیلات برنامه ریزی کند. سعی کنید به جای این که تمام مسئولیت را به عهده بگیرید از تعطیلات لذت ببرید . شما حق دارید که به احتیاجات خود توجه کنید و اجازه ندهید که دیگران در زندگی شما دخالت کنند.

manto_sweet_dolcee_cafeseven.net_4 manto_sweet_dolcee_cafeseven.net_5 manto_sweet_dolcee_cafeseven.net_6 manto_sweet_dolcee_cafeseven.net_7

مانتو ایرانی جدید

مطالب مرتبط

admin

Leave a Reply