مجله تفر یحی آموزشی

مدل مانتو دخترانه جدید برند ایران زمین ست رنگ سال 2016 Reviewed by Momizat on . مدل مانتو دخترانه جدید برند ایران زمین ست رنگ سال 2016 امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"مدل مانتو دخترانه جدید برند ایران زمین ست رنگ سال 2016" مدل های جدید مان مدل مانتو دخترانه جدید برند ایران زمین ست رنگ سال 2016 امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"مدل مانتو دخترانه جدید برند ایران زمین ست رنگ سال 2016" مدل های جدید مان Rating:
شما اینجا هستید: خانه » دنیای مد » مدل مانتو » مدل مانتو دخترانه جدید برند ایران زمین ست رنگ سال 2016

مدل مانتو دخترانه جدید برند ایران زمین ست رنگ سال 2016

مدل مانتو دخترانه جدید برند ایران زمین ست رنگ سال 2016

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”مدل مانتو دخترانه جدید برند ایران زمین ست رنگ سال 2016″

مدل های جدید مانتو دخترانه شیک مجلسی بسیار زیبا و خوشگل رو در این مطلب به همراه ضمیمه امروز سایت که”شناخت ذهن زنان”نام دارد برای شما در سایت میذاریم.

زنان را بیشتر بشناسید:

میل‌جنسی‌شان واکنش‌پذیر است.
میل جنسی در خانم‌ها بسیار تاثیرپذیرتر از آقایان است.
برای اینکه خانم‌ها از نظر جنسی تحریک شوند، مخصوصاً بخواهند به ارگاسم برسند و ارضا شوند، قسمت‌های مختلفی از مغزشان باید خاموش شود. و خیلی چیزها می‌تواند این قسمت‌ها را دوباره فعال کند.

یک زن ممکن است بخاطر عصبانیت، بی‌اعتمادی یا حتی بخاطر اینکه پاهایش یخ کرده است، پیش‌روی‌های مردی را رد کند. بارداری، مراقبت از بچه‌های کوچک و یائسگی نیز می‌توانند بر میل جنسی خانم‌ها تاثیر بگذارند.

بهترین توصیه برای مردان این است که از قبل برنامه‌ریزی کنند!
پیش‌نوازی برای آقایان همه آن چیزهایی است که درست ۳ دقیقه قبل از خود عمل‌جنسی اتفاق می‌افتد اما برای خانم‌ها همه اتفاقاتی است که ۲۴ ساعت قبل از آن پیش‌ آمده است!

مانتو دخترانه 1395|مانتو خوشگل 2016

manto_iranzamin_cafeseven.net_

مانتو ۲۰۱۶مانتو ۱۳۹۵

مانتو عید نوروز 1395

manto_iranzamin_cafeseven.net_2

بارداری تاثیر قابل‌توجهی بر فکر او دارد.
در هشت ماهه اول بارداری، میزان پروژسترون تا ۳۰ برابر می‌شود و همین باعث می‌شود که خانم‌ها شدیداً آرام شوند. پروژسترون یک داروی خواب‌آور بسیار قوی است.

طبق مطالعه‌ای که در سال ۲۰۰۲ انجام گرفته است، مغز زن‌ها در دوران بارداری جمع می‌شود و تقریباً ۴ درصد کوچکتر از زمان عادی او می‌شود (نگران نباشید، تا شش ماه بعد از وضع‌حمل به حالت عادی برمی‌گردد).

اینکه بارداری باعث می‌شود زن‌ها به طرز متفاوتی فکر کنند یا نه مسئله‌ای بحث‌انگیز است — یک مطالعه اخیر مشکلات حافظه را به هومون‌های بارداری مرتبط دانسته است — اما بعضی محققان عنوان کرده‌اند که این تغییرات، مدارهای مغزی را آماده می‌کند که رفتار مادرانه را هدایت می‌کند.

محققان دریافته‌اند که این مدارها بعد از تولد ایجاد می‌شوند. بغل کردن یک بچه، هورمون‌های مادرانه ترشح می‌کنند، حتی در زنانی که تابحال باردار نشده‌اند.

manto_iranzamin_cafeseven.net_3 manto_iranzamin_cafeseven.net_4 manto_iranzamin_cafeseven.net_5 manto_iranzamin_cafeseven.net_6 manto_iranzamin_cafeseven.net_7 manto_iranzamin_cafeseven.net_8 manto_iranzamin_cafeseven.net_9 manto_iranzamin_cafeseven.net_10

مانتو کریسمس 2016

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا