مجله تفر یحی آموزشی

طرح های هنری مدل مانتو تابستان 94 Reviewed by Momizat on . طرح های هنری مدل مانتو تابستان 94 امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"طرح های هنری مدل مانتو تابستان 94" مدل مانتو هنری راهنمای انتخاب مانتو مجلسی یکی از لباس های طرح های هنری مدل مانتو تابستان 94 امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"طرح های هنری مدل مانتو تابستان 94" مدل مانتو هنری راهنمای انتخاب مانتو مجلسی یکی از لباس های Rating:
شما اینجا هستید: خانه » دنیای مد » مدل مانتو » طرح های هنری مدل مانتو تابستان 94

طرح های هنری مدل مانتو تابستان 94

طرح های هنری مدل مانتو تابستان 94

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”طرح های هنری مدل مانتو تابستان 94″

مدل مانتو هنری

art mantoo_cafeseven.net_

راهنمای انتخاب مانتو مجلسی

یکی از لباس های ضروری خانم های ایرانی مانتو است. نکات بسیار مهمی در انتخاب مدل مانتو وجود دارد که بستگی به اندازه قد و ترکیب اندامی شما دارد، که با رعایت این اصول می‌توانید بهترین مدل مانتو مجلسی را انتخاب کنید تا ظاهرتان متناسب دیده شد. سعی میکنیم در این مطلب مهمترین نکات را ذکر کنیم تا در انتخاب مدل مانتو سال مجلسی به شما عزیزان کمک کند.

انتخاب مدل مانتو مجلسی برای خانم‌های قد بلند:
مدل مانتو مجلسی_لباسی که از بالا تا پایین تکرنگ باشد به دلیل اینکه خطی یکدست ایجاد می‌کند، شما را بلندتر نشان خواهد داد. انتخاب رنگی متفاوت برای مانتو و شلوارتان، باعث می‌شود که قد شما به چند قسمت مختلف تقسیم و تفکیک بشود و در نتیجه کوتاهتر و متناسب‌تر دیده بشوید. پس به خاطر داشته باشید هرگز مانتو و شلوار یک رنگ نپوشید و سعی کنید مانتو و شلوار و حتی کفشتان در چند رنگ متفاوت اما در یک هارمونی انتخاب شود.نکته مهم دیگر در انتخاب مدل مانتو مجلسی برای خانم های قد بلنداین است که مانتوهای خیلی کوتاه نیز پاها را بلندتر از آنچه هست نشان می‌دهد پس از پوشیدن چنین مدل‌هایی خودداری کنید.هر مانتوی که خیلی گشاد و بادکرده باشد شما را بزرگتر از آنچه که هستید نشان می‌دهد.مدل مانتو مجلسی را سعی کنید به گونه ای انتخاب کنید که کمر دار باشد چون مانتوهای زنانه کمردار تنگ شما را خوش اندام و زیبا نشان می‌دهد.مدل مانتوی که به انحناها و برجستگی‌های بدن تاکید بیشتری بکند، توجه را از قد بلند دور می‌کند و اندام شما را متناسب‌تر نشان می دهد.
انتخاب مدل مانتو مجلسی برای خانم های ریزه اندام و کوتاه قد:
مدل مانتو مجلسی_سعی کنید مدل مانتو مجلسی را از آن دسته مانتوهای ساده‌ای که تنگ و قالب تن هستند، انتخاب کنید. از پوشیدن مانتوهایی با دامن‌های خیلی گشاد و کلوش خودداری کنید.اگر در انتخاب مدل مانتو مجلسی به سایز خود دقت نکنید، مجبورید شانه‌های بزرگ و آستین‌های بلند مانتویتان را به خیاط بسپرید تا آن را اصلاح کند.در انتخاب مدل مانتو مجلسی سعی کنید از انتخاب مانتوهای خیلی بلند خودداری کنید زیرا موجب می‌شود که کوتاهتر دیده شوید. یک مدل کوتاه تا روی زانو برای شما بسیار مناسب است.مدل مانتویی که راه‌های عمودی باریکی دارد، باعث ایجاد خطوط عمودی بیشتری روی لباس می‌شود و درنتیجه شما را بلندتر نشان می‌دهد، همچنین این مانتوها رسمی و کلاسیک است.

art mantoo_cafeseven.net_3
art mantoo_cafeseven.net_5

مدل مانتو

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا