مجله تفر یحی آموزشی

شیک ترین مدلهای لباس مجلسی زنانه و دخترانه تابستان 94 Reviewed by Momizat on . شیک ترین مدلهای لباس مجلسی زنانه و دخترانه تابستان 94 امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"شیک ترین مدلهای لباس مجلسی زنانه و دخترانه تابستان 94" بخش مدل لباس مجلسی شیک ترین مدلهای لباس مجلسی زنانه و دخترانه تابستان 94 امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"شیک ترین مدلهای لباس مجلسی زنانه و دخترانه تابستان 94" بخش مدل لباس مجلسی Rating:
شما اینجا هستید: خانه » دنیای مد » مدل لباس مجلسی » شیک ترین مدلهای لباس مجلسی زنانه و دخترانه تابستان 94

شیک ترین مدلهای لباس مجلسی زنانه و دخترانه تابستان 94

شیک ترین مدلهای لباس مجلسی زنانه و دخترانه تابستان 94

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”شیک ترین مدلهای لباس مجلسی زنانه و دخترانه تابستان 94

بخش مدل لباس مجلسی سایت کافه سون.نت تقدیم می کند:

چطور ‌یک لباس با رنگی مناسب که به ما بیاید را برای مهمانی انتخاب کنیم ؟
انتخاب‌یک لباس شب کار ساده و راحتی نیست بلکه بستگی به ظاهر و فرم بدن شما دارد . اگر می‌خواهید در‌یک مهمانی زیبا ، تک و شگفت انگیز باشید با ما همراه شوید ، تا توضیحات جالبی در رابطه با انتخاب رنگ و هم چنین ظاهرتان ارائه دهیم .

یک قانون برای انتخاب رنگ لباس شب وجود دارد ، زیرا افراد دارای رنگ‌های پوست مختلف هستند .

*افرادی که دارای پوست‌های تیره هستند ، لباس‌های با رنگ‌ها‌ی روشن مانند : سفید ، سبز،و.. بپوشید که به شما می‌آیند و از رنگ‌های تیره ای مانند : قهوه ای و … که باعث خفه شدن رنگ پوستتان می‌شود دوری کنید .

*افرادی که دارای پوست‌های روشن هستند ، بر عکس افرادی که دارای پوست‌های روشن هستند باید از رنگ‌های مانند سفید ، و.. بپرهیزند زیرا این رنگ‌ها ، باعث تشدید سفیدی رنگ پوستشان می‌شود .

بر اساس ساختار و فورم ظاهر باید چه مدل لباس و با چه رنگی را بپوشید :

*اگر سینه‌های بزرگی دارید:
لباس‌های با مدل دکلته و‌ یقه‌های کشیده را توصیه می‌کنیم ، و لباس شب تان آستین نداشته باشد بهتر است و‌یا اگر مایل هستید که آستین داشته باشد بهتر است که آستین خیلی کوتاهی داشته باشد .

* اگر شما دارای شکم هستید :
از لباس‌های با جنس ساتن ،و ابریشم بپرهیزید زیرا به علت جنس خاصی که دارند شکم شما را بزرگتر نشان می‌دهد . و بهتر است از لباس‌های راسته استفاده کنید و همچنین لباس‌های خیلی چسبان را نپوشید زیرا به شما ظاهر بدی می‌دهد .

* اگر قد بلندی ندارید :
اگر قد بلندی ندارید اما می‌خواهید لباسی بپوشید که شما را قد بلند نشان دهد ، بهتر است از لباس‌های دکلته و کمی بلند استفاده کنید تا از لحاظ قدی بلندتر جلوه کنید اما‌یادتان لباس تان بیش از حد نیز بلند نباشد زیرا‌یک ظاهر بد را به شما می‌بخشد .

* اگر دارای باسن بزرگی هستید: لباسی بپوشید که دارای‌یک رنگ واحد باشد و چندین رنگ با ‌یکدیگر نباشند . از پوشیدن دامن‌های خیلی بلند و‌یا خیلی کوتاه نیز بپرهیزید .

prom2_c7_

مدل لباس مجلسی بلندprom2_c7_2

قشنگترین مدل لباس مجلسی سایت کافه سون.نتprom2_c7_3

لباس مجلسی اروپایی شیکprom2_c7_4 prom2_c7_5 prom2_c7_6

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا