مجله تفر یحی آموزشی

سری جدید لباس مجلسی 2016|لباس مجلسی دخترانه 95 Reviewed by Momizat on . سری جدید لباس مجلسی 2016|لباس مجلسی دخترانه 95 امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"سری جدید لباس مجلسی 2016|لباس مجلسی دخترانه 95" جدیدترین مدل های لباس مجلسی زیبا سری جدید لباس مجلسی 2016|لباس مجلسی دخترانه 95 امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"سری جدید لباس مجلسی 2016|لباس مجلسی دخترانه 95" جدیدترین مدل های لباس مجلسی زیبا Rating:
شما اینجا هستید: خانه » دنیای مد » مدل لباس مجلسی » سری جدید لباس مجلسی 2016|لباس مجلسی دخترانه 95

سری جدید لباس مجلسی 2016|لباس مجلسی دخترانه 95

سری جدید لباس مجلسی 2016|لباس مجلسی دخترانه 95

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”سری جدید لباس مجلسی 2016|لباس مجلسی دخترانه 95″

جدیدترین مدل های لباس مجلسی زیبا و قشنگ دخترانه را امروز در این مطلب از سایت کافه سون.نت ببینید.

همچنین ضمیمه امروز ما شناخت ذهن زنان نام دارد:

مادر بودن اثر قوی بر مغز او دارد.
تغییرات جسمی، هورمونی، احساسی و اجتماعی که بلافاصله بعد از به دنیا آوردن فرزند، زنان با آن روبه‌رو می‌شوند، می‌توانند یک عمر طول بکشد. چون همه چیزهای دیگر تغییر کرده‌اند، برای اینکه تا حد ممکن قابل‌پیش‌بینی باشد، به همه چیزهای دیگر نیاز دارد، ازجمله شوهرش.

در طول سیر تکامل، پیشینیان ما به ندرت مادرانی تمام-وقت بوده‌اند زیرا همیشه کسانی برای کمک کردن به بچه‌داری در خدمت داشته‌اند. و یک مادر نه‌تنها برای بخاطر خودش بلکه بخاطر فرزندش، به حمایت قابل‌توجهی نیاز دارد. تحقیقات نشان می‌دهد که توانایی مادر برای اینکه بتواند نیازهای فرزندش را به طور کامل برآورده کند، می‌تواند بر رشد سیستم عصبی و روحیات فرزند او تاثیر داشته باشد.

یکی از راه‌هایی که مادر جهان، طبیعت، به او در این راه کمک می‌کند، شیردهی است. مراقبت از فرزند باعث می‌شود مادران با استرس‌های زیادی دست و پنجه نرم کنند (استرس زیاد می‌تواند بر قدرت شیردهی آنها تاثیر داشته باشد). حتی در یک تحقیق مشخص شد که شیردهی از کوکائین هم برای مغز زن شادی‌آورتر است.

لباس مجلسی 1395|لباس مجلسی 2016

prom_cafeseven.net_

هیچکس دوست ندارد دوباره نوجوانی را تجربه کند. تغییرات ظاهری و هورمونی که این دوران در ما ایجاد می‌کند، نه‌تنها ناراحتی ظاهری و روحی برایمان فراهم می‌کند بلکه سوالات زیادی از اینکه که هستیم و چه می‌کنیم در ذهنمان ایجاد می‌کند.

اما خانم‌ها در سنین قبل از یائسگی وارد یک نوجوانی دوم می‌شوند. این دوران از سن حدود ۴۳ سالگی شروع شده و در ۴۷ یا ۴۸ سالگی به اوج خود می‌رسد. (هورمون‌های مردان نیز با بالا رفتن سن تغییر می‌کند اما نه به اندازه خانم‌ها). علاوه بر نامنظم شدن عادت ماهیانه و گٌرگرفتگی‌ها، هورمون‌های زنان در طول این دوران آنقدر متحول می‌شود که به اندازه یک نوجوان دمدمی‌مزاج می‌شوند.

طول این دوران از دو تا نه سال ممکن است طول بکشد و در اکثر خانم‌ها تا ۵۲ سالگی به اتمام می‌رسد.

prom_cafeseven.net_11

مدل لباس مجلسی ۲۰۱۶ | مدل لباس مجلسی ۱۳۹۵

در سنین میانسالی، عاشق خطر کردن می‌شود.
وقتی آن تغییر به اتمام می‌رسد، و بدن او وارد دوران «پیشرفته» خود می‌شود، مغز زنانه دستخوش دومین تغییر خود می‌شود. بااینکه مردها با بالا رفتن سنشان، علاقه بیشتری به روابط خود پیدا می‌کنند، زنان در این دوران آماده خطر کردن می‌شوند — مخصوصاً اگر آشیانه‌شان خالی باشد.

هنوز هم دوست دارد به دیگران کمک کند اما تمرکز او از خانواده‌ کنونی‌اش به جامعه منتقل می‌شود. او بعد از سال‌ها مراقبت از دیگران، حالا تمایل بیشتری برای رسیدگی به خودش و کارش پیدا می‌کند.

برای خیلی از خانم‌های بالای ۵۰ سال، این دوران توام با شور زندگی و تمایل به ماجراجویی خواهد بود.
منبع:مردمان

prom_cafeseven.net_12 prom_cafeseven.net_13 prom_cafeseven.net_14 prom_cafeseven.net_15 prom_cafeseven.net_16

لباس مهمانی دخترانه

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا