مجله تفر یحی آموزشی

سارافون دخترانه مجلسی مدل های جدید مرداد 94 Reviewed by Momizat on . سارافون دخترانه مجلسی مدل های جدید مرداد 94 امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"سارافون دخترانه مجلسی مدل های جدید مرداد 94" سلام.در این مطلب مدل های جدید سارافون سارافون دخترانه مجلسی مدل های جدید مرداد 94 امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"سارافون دخترانه مجلسی مدل های جدید مرداد 94" سلام.در این مطلب مدل های جدید سارافون Rating:
شما اینجا هستید: خانه » دنیای مد » مدل لباس » سارافون دخترانه مجلسی مدل های جدید مرداد 94

سارافون دخترانه مجلسی مدل های جدید مرداد 94

سارافون دخترانه مجلسی مدل های جدید مرداد 94

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”سارافون دخترانه مجلسی مدل های جدید مرداد 94″

سلام.در این مطلب مدل های جدید سارافون شیک و قشنگ دخترانه و زنانه ویژه 2015 رو برای شما در سایت قرار میدیم.

سارافون مجلسی دخترانه

lady sarafon_cafeseven.net_اهمیت حجاب

حجاب در ظاهر؛ اسلام برای حجاب ظاهر حدود و شرایطی را قرار می‌دهد. شهید مطهری: بدون تردید پوشانیدن غیر وجه و کفّین (گردی صورت و دست‌ها تا مچ) بر زن واجب است. عدم الزام در پوشاندن چهره و دست‌ها تا مچ نیز به شرط آن است که از هر نوع آرایش و عوامل جلب توجه و محرک و مهیج خالی باشد. در غیر این صورت پوشاندن همان‌ها نیز لازم است و تذکر این نکته نیز به جاست که واجب نبودن پوشش وجه و کفین بر زن دلیل بر جواز نگاه مرد به آن‌ها نمی‌باشد؛ بلکه اگر نگاه مرد از روی لذت بردن یا با ترس از ایجاد لغزش باشد قطعاً حرام است حتی در مورد محارم.
حفظ حجاب تدبیر خالق هستی برای پاسداری و نگهبانی عفاف بوده و به رشد عواطف و عشق در وجود آدمی و در نتیجه‌ی تحکیم روابط خانوادگی کمک می‌کند و برای رسیدن به حجاب مورد نظر اسلام نمی‌توان تنها بعضی از دستورها را رعایت کرد و از برخی دیگر صرف‌نظر نمود؛ چرا که ثمرات حجاب در صورتی بطور کامل تحقق می‌یابد که تمامی دستورها رعایت گردد، هرچند عمل به بعضی از آن نیز فواید زیادی دارد.

برگرفته شده از m5736z.blog.ir زارع پور

lady sarafon_cafeseven.net_2 lady sarafon_cafeseven.net_3 lady sarafon_cafeseven.net_4 lady sarafon_cafeseven.net_5 lady sarafon_cafeseven.net_6 lady sarafon_cafeseven.net_7 lady sarafon_cafeseven.net_8

جدیدترین مدل های دخترانه و زنانه سارافون مجلسی شیک و خوشگل مناسب برای فصل تابستان و استفاده در مهمانیها و مجالس جشن مدل های جدید سارافون زنانه مرداد 2015
lady sarafon_cafeseven.net_10

سارافون مجلسی

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا