مجله تفر یحی آموزشی

شو مانتو و لباس دخترانه و زنانه ست رنگ سال 2016 برند پگاه Reviewed by Momizat on . شو مانتو و لباس دخترانه و زنانه ست رنگ سال 2016 برند پگاه امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"شو مانتو و لباس دخترانه و زنانه ست رنگ سال 2016 برند پگاه" امروز برای شو مانتو و لباس دخترانه و زنانه ست رنگ سال 2016 برند پگاه امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"شو مانتو و لباس دخترانه و زنانه ست رنگ سال 2016 برند پگاه" امروز برای Rating:
شما اینجا هستید: خانه » دنیای مد » مدل لباس » شو مانتو و لباس دخترانه و زنانه ست رنگ سال 2016 برند پگاه

شو مانتو و لباس دخترانه و زنانه ست رنگ سال 2016 برند پگاه

شو مانتو و لباس دخترانه و زنانه ست رنگ سال 2016 برند پگاه

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”شو مانتو و لباس دخترانه و زنانه ست رنگ سال 2016 برند پگاه”

امروز برای شما و در کنار شما کافه سونیهای عزیز جدیدترین مدل های لباس و مانتو برند پگاه برای نوروز 1395 را قرار می دهیم.

با ما باشید همراه با ضمیمه ویژه امروز اصول شاد زیستن در زندگی زناشویی

مانتو دخترانه 1395| مدل لباس زنانه2016

 

manto_pegah_cafeseven.net_

رنگ سال 2016

manto_pegah_cafeseven.net_2

مانتو ۲۰۱۶مانتو ۱۳۹۵

اصول دستیابی به زندگی شاد و آرام:

اگر مي خواهيد يک زندگي شاد و پر از عشق را در طول زندگي خود تجربه کنيد ، از هيچ تلاشي براي رسيدن به آن کوتاهي نکنيد. هر لحظه از زندگي تان را با عشق و صميميت سپري کنيد. تنها در اين صورت است که مي توانيد از يک زندگي شاد و ايده آل برخوردار شويد و به همراه فرزندان تان به سمت تکامل و موفقيت گام برداريد. حال براي داشتن يک زندگي گرم و صميمي به اين توصيه ها توجه کنيد:
1- وفادار باشيد.
يکي از پايه هاي مهم زندگي مشترک داشتن “تعهد و ايمان” است. وقتي زن و شوهر نسبت به زندگي خود تعهد نداشته باشند خيلي زود نسبت به يکديگر بي تفاوت شده و زندگي شان رو به فروپاشي مي رود. معتقد بودن و ايمان داشتن باعث نزديکي بيشتر زن و شوهر شده و احتمال خطا و لغزش را نيز در آن ها کاهش مي دهد.

manto_pegah_cafeseven.net_3

مدل لباس مجلسی ۲۰۱۶ | مدل لباس مجلسی ۱۳۹۵

2- با يکديگر دعا کنيد.
مطمئن باشيد اگر هر شب قبل از خوابيدن براي داشتن يک زندگي شاد و آرام دست به دعا برداريد ، به زودي انعکاس آن را در زندگي خود شاهد خواهيد بود. ارتباط برقرار کردن به طرق مختلفي مانند صحبت کردن، لبخند زدن، شوخي کردن و… صورت مي گيرد. شما مي توانيد با گوش دادن به صحبت هاي همسرتان او را آرام کنيد و حتي با پذيرفتن اشتباه خود و گفتن جمله “ببخشيد” بار ديگر عشق را به زندگي تان هديه بدهيد. بنابراين براي محکم کردن روابط خود بايد تلاش کرده و زحمت بکشيد.
وقتي زن و شوهر نسبت به زندگي خود تعهد نداشته باشند خيلي زود نسبت به يکديگر بي تفاوت شده و زندگي شان رو به فروپاشي مي رود.
3- کتاب ها و مقالاتي در اين زمينه مطالعه کنيد.
ساعتي از روز را به اين اختصاص دهيد که با يکديگر کتابهاي مفيدي در ارتباط با بهبود زندگي مشترک مطالعه کنيد. اين کار را در يک مکان آرام و راحت انجام دهيد و نقطه نظرات خود را در مورد آن بدهيد. اگر داراي فرزند هستيد کتاب هايي در مورد آن تهيه کرده و با هم بخوانيد. اين کار را در برنامه روزانه خود بگنجانيد تا شاهد اثرات مثبت آن در زندگي تان باشيد.

manto_pegah_cafeseven.net_4 manto_pegah_cafeseven.net_5

مدل مانتو دخترانه

manto_pegah_cafeseven.net_6

مدل مانتو 2016

manto_pegah_cafeseven.net_7

مدل مانتو ۱۳۹۵

manto_pegah_cafeseven.net_8

رنگ سال 1395

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا