مجله تفر یحی آموزشی

دکوراسیون شیک و سلطنتی اتاق خواب نوروز ۹۵ Reviewed by Momizat on . دکوراسیون شیک و سلطنتی اتاق خواب نوروز 95 امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"دکوراسیون شیک و سلطنتی اتاق خواب نوروز 95" یک اتاق خواب لوکس و شیک می تواند احساسی رم دکوراسیون شیک و سلطنتی اتاق خواب نوروز 95 امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"دکوراسیون شیک و سلطنتی اتاق خواب نوروز 95" یک اتاق خواب لوکس و شیک می تواند احساسی رم Rating:
شما اینجا هستید: خانه » دنیای مد » دکوراسیون » دکوراسیون شیک و سلطنتی اتاق خواب نوروز ۹۵

دکوراسیون شیک و سلطنتی اتاق خواب نوروز ۹۵

محبوب کن - فیس نما

دکوراسیون شیک و سلطنتی اتاق خواب نوروز ۹۵

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”دکوراسیون شیک و سلطنتی اتاق خواب نوروز ۹۵”

یک اتاق خواب لوکس و شیک می تواند احساسی رمانتیک و عاشقانه را در همگان بیدار کند. اما دکوراسیون لوکس تنها درباره خرید لوازم گران قیمت نیست. یک محیط برای اینکه لوکس باشد و حسی ویژه در بیننده ایجاد کند باید دارای فاکتورهایی باشد که در این مطلب بطور خلاصه در مورد آنها صحبت خواهیم کرد. مجموعه ای از عناصر در دکوراسیون اتاق خواب های لوکس وجود دارد که بودنشان از واجبات است؛ در صورت عدم حضور این عناصر، به هیچ عنوان به دکوراسیونی کامل نخواهیم رسید.

لوازمی از قبیل لوسترهایی با سبک طراحی سنتی و کلاسیک، تخت خواب هایی با تاج های بزرگ دوخت کاری شده توسط پارچه های چرم، مخمل و ابریشم، دو مورد از مهم ترین عناصری هستند که حضورشان در دکوراسیونی لوکس ضروری است. چنین لوازمی به راحتی می توانند هر فردی به دوران شیرین و خوش گذشته ببرند.

طراحانی که علاقمند به کارهای لوکس هستند عمدتا در پروژه هایشان از مبلمانی به رنگ های تیره و ترکیب قطعات مختلف در کنار یکدیگر استفاده می کنند. رنگ های تیره متالیک مناسب ترین رنگ ها برای نشان دادن جلوه لوکس در اتاق خواب هستند. ترکیب این رنگ ها با کاغذ دیواریی هایی با الگوهایی پیچیده به رنگ طلایی، نقره ای، خاکستری، برنزی و… محیطی بسیار جذاب در اتاق خواب بوجود می آورد. همانطور که در عکس های زیر مشاهده می کنید در دکوراسیون این اتاق ها تا جای ممکن از لوازم و اکسسوری های پیچیده استفاده شده تا بیینده را هر چه بیشتر در خود غرق کنند. در شکل های زیر با ده اتاق خواب فوق العاده لوکس که توسط خانمی بنام Irena طراحی شده آشنا خواهید شد البته به همین دلیل هم در تمامی طرح های زیر، دکوراسیون اتاق ها بیشتر گرایشی زنانه و فمینیستی در خود دارند.

royalti bedroom_cafeseven.net_ royalti bedroom_cafeseven.net_2 royalti bedroom_cafeseven.net_3 royalti bedroom_cafeseven.net_4 royalti bedroom_cafeseven.net_5 royalti bedroom_cafeseven.net_6 royalti bedroom_cafeseven.net_7اتاق اتاق خواب شیک ۹۵ اتاق خواب عروس داماد ۹۵ بهترین دیزاین اتاق خواب تغییر دکوراسیون اتاق جذاب چیدمان اتاق خواب ۹۵ چیدمان لوکس اتاق خواب چیدن اتاق خواب شیک خواب دکوراسیون ۲۰۱۶ دکوراسیون اتاق خواب عروس دکوراسیون اتاق خواب لوکس دکوراسیون اتاق عروس دکوراسیون سال ۹۵ دکوراسیون سلطنتی دیزاین اتاق خواب دیزاین اتاق خواب نوروز ۹۵ سال ۹۵ سایت نوروز ۹۵ سلطنتی شیک لوکس مدل اتاق خواب ۲۰۱۶ نوروز ۹۵

۴۱۴ total views, 2 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا