مجله تفر یحی آموزشی

جدیدترین دکوراسیون منزل+مدل دکوراسیون آشپزخانه مدرن Reviewed by Momizat on . جدیدترین دکوراسیون منزل+مدل دکوراسیون آشپزخانه مدرن برای شما عزیزان که طرفدار دکوراسیون داخلی منزل هستید در این مطلب از سایت سون مدل جدید دکوراسیون آشپزخانه مدر جدیدترین دکوراسیون منزل+مدل دکوراسیون آشپزخانه مدرن برای شما عزیزان که طرفدار دکوراسیون داخلی منزل هستید در این مطلب از سایت سون مدل جدید دکوراسیون آشپزخانه مدر Rating:
شما اینجا هستید: خانه » دنیای مد » دکوراسیون » جدیدترین دکوراسیون منزل+مدل دکوراسیون آشپزخانه مدرن

جدیدترین دکوراسیون منزل+مدل دکوراسیون آشپزخانه مدرن

جدیدترین دکوراسیون منزل+مدل دکوراسیون آشپزخانه مدرن

برای شما عزیزان که طرفدار دکوراسیون داخلی منزل هستید در این مطلب از سایت سون مدل جدید دکوراسیون آشپزخانه مدرن در نظر گرفته ایم که امیدواریم بپسندید. با ما همراه باشید.

داشتن یک آشپزخانه مدرن به داشتن تفکر مدرن و البته ابزارها و امکانات مدرن است. کابینت‌های مدرن، دکوراسیون مدرن برای دیوارها، و نورپردازی مدرن در کنار استفاده از مواد طبیعی از جمله این الزامات است. در اینجا به چند ابزار مدرن برای یک آشپزخانه مدرن اشاره می‎کنیم.

اولین نکته در داشتن آشپزخانه‌ای مدرن استفاده از کابینت‌های بدون فریم است. در نمای این نوع کابینت‌ها چهارچوب ساختار کابینت‌ها دیده نمی‌شود و مرز باریکی بین درها و کشوهای کابینت قابل مشاهده است. معمولا در آشپزخانه‌های مدرن باید از پنل‌های تخت به عنوان در کابینت استفاده کرد. درهای بدون تزئینات کابینت‌ها به همراه دستگیره‌های ظریف و ساده جلوه ویژه‌ای به آشپزخانه شما می‌بخشند. این دستگیره‌ها در دو نوع مات و براق هستند و از عناصر تعریف کننده سبک آشپزخانه به شمار می‌روند.

Decor1

به‌گزارش آرل، برخی از عناصر صنعتی ذاتا دارای سبکی مدرن هستند و بهتر است برای متفاوت جلوه دادن فضای خود از آنها برای تکمیل کردن دکوراسیون داخلی آشپزخانه خود استفاده کنید. وجود دیواری بتنی و یا سیمانی می‌تواند آشپزخانه شما را دارای جذابیت بصری ویژه‌ای کند. اگر قصد بازسازی فضای آشپزخانه خود را دارید یکی از دیوارهای‌تان را به همان صورت بتنی و یا سیمانی در آشپزخانه خود نگه دارید.

Decor2

در صورت استفاده از میز غذاخوری و یا لوسترها و دیگر عناصر در آشپزخانه به یاد داشته باشید که فرم کلی این وسایل باید با آشپزخانه شما هماهنگ باشد. استفاده از عناصر بدون تزئینات خاص و دارای خطوط هندسی ساده در این فضا توصیه می‌شود.
استفاده از تزیینات مواد طبیعی در آشپزخانه‌های مدرن نه تنها منع نمی‌شود بلکه در صورت به کار بردن در حد لازم می‌توانند زیبایی ویژه‌ای را به خانه شما ببخشند. برای مثال می‌توان از گره های چوب در کابینت و یا از رگه‌های طبیعی سنگ‌هایی همانند مرمر در آشپزخانه بهره برد.

Decor3

با دقت کردن در آشپزخانه‌های مدرن متوجه خواهید شد که خطوط افقی و عمودی به صورت خاصی در این سبک در کنار هم قرار می‌گیرند. مرزهای بین کشوها و کابینت‌ها خطوط افقی و عمودی متعددی ایجاد می‌کنند که دستگیره‌های افقی این خطوط را بیشترنمایان می‌کنند. استفاده از خطوط افقی و عمودی در دیگر عناصر مانند مبلمان و یا قاب‌ها می‌تواند جلوه بصری آشپزخانه شما را تکمیل کند. آنچه در آشپزخانه مدرن به صورت واضح قابل مشاهده است استفاده از سطوح براق و مات در کنار یکدیگر و بدون تزیینات با فرم هندسی خالص است.

Decor4

Decor5

Decor6

Decor7

Decor8

Decor9

Decor10

Decor11

Decor12

 

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا