مجله تفر یحی آموزشی

کیف های زنانه منگو Reviewed by Momizat on . کیف های زنانه منگو   شرکت Punto Fa, S.L یکی از یزرگترین موسسات تولید پوشاک با نام تجاری منگو «Mango» است که در کشور اسپانیا در شهر بارسلون در سال 1984 راه کیف های زنانه منگو   شرکت Punto Fa, S.L یکی از یزرگترین موسسات تولید پوشاک با نام تجاری منگو «Mango» است که در کشور اسپانیا در شهر بارسلون در سال 1984 راه Rating:
شما اینجا هستید: خانه » دنیای مد » مدل کیف » کیف های زنانه منگو

کیف های زنانه منگو

کیف های زنانه منگو

 

شرکت Punto Fa, S.L یکی از یزرگترین موسسات تولید پوشاک با نام تجاری منگو «Mango» است که در کشور اسپانیا در شهر بارسلون در سال 1984 راه اندازی شد.

کیف های زنانه منگو

 برترین ها: شرکت Punto Fa, S.L یکی از یزرگترین موسسات تولید پوشاک با نام تجاری منگو «Mango» است که در کشور اسپانیا در شهر بارسلون در سال 1984 راه اندازی شد. این برند لوکس یکی از موسسات یکه تاز در زمینه پوشاک است که در سراسر جهان شناخته شده و در مراکز خرید مهم شهرهای اصلی شعباتی دایر کرده و بین زنان و مردان تقریبا از هر گروه سنی محبوب است.
چهره‌ای که این شرکت برای تبلیغ پوشاک مردانه‌ خود به عنوان مدل انتخاب کرد «جرارد پیکه» (Gerard Pique) فوتبالیست مشهور اسپانیایی تبار است که در تیم بارسلونا بازی می‌کند. پیکه دو فصل متوالی با منگو در کمپین‌های تبلیغاتی خط پوشاک مردانه همکاری کرد، انتخاب او به عنوان مدل برای منگو از این جهت که اصالت وی به بارسلونا برمی گردد نیز حائز اهمیت بود.
معرفی برند «منگو»: کیف های زنانه
از پاییز سال ۲۰۱۱ «کیت موس» (Kate Moss)، مدل انگلیسی تبار الهه‌ جدید منگو شده. او در سال ۲۰۱۲ مقام دوم مجله‌ فوربس را برای بالاترین درآمد مدلینگ بدست آورد، رقمی که برای درآمد او تخمین زده می‌شود حدود ۹. ۲ میلیون دلار در سال است.
معرفی برند «منگو»: کیف های زنانه
معرفی برند «منگو»: کیف های زنانه

از میان محصولات متنوع این برند شامل کیف، کفش، عینک و… ما در اینجا به معرفی کلکسیون فوق العاده زیبای کفش های زنانه منگو می پردازیم.

معرفی برند «منگو»: کیف های زنانه

49.99 دلارمعرفی برند «منگو»: کیف های زنانه

59.99 دلارمعرفی برند «منگو»: کیف های زنانه

39.99 دلارمعرفی برند «منگو»: کیف های زنانه

39.99 دلارمعرفی برند «منگو»: کیف های زنانه

99.99 دلارمعرفی برند «منگو»: کیف های زنانه

کیف های زنانه منگو

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا