مجله تفر یحی آموزشی

جدیدترین دکوراسیون اتاق خواب 2016+ عکس Reviewed by Momizat on . جدیدترین دکوراسیون اتاق خواب 2016+ عکس برای علاقه مندان به دکوراسیون و چیدمان در این مطلب از سایت کافه سون رنگ نقره ای برای دکوراسیون اتاق خواب را در نظر گرفته جدیدترین دکوراسیون اتاق خواب 2016+ عکس برای علاقه مندان به دکوراسیون و چیدمان در این مطلب از سایت کافه سون رنگ نقره ای برای دکوراسیون اتاق خواب را در نظر گرفته Rating:
شما اینجا هستید: خانه » دنیای مد » دکوراسیون » جدیدترین دکوراسیون اتاق خواب 2016+ عکس

جدیدترین دکوراسیون اتاق خواب 2016+ عکس

جدیدترین دکوراسیون اتاق خواب 2016+ عکس

برای علاقه مندان به دکوراسیون و چیدمان در این مطلب از سایت کافه سون رنگ نقره ای برای دکوراسیون اتاق خواب را در نظر گرفته ایم که امیدواریم این مدلها را بپسندید.

به دنبال ایجاد تنوع و آراستگی بیشتر در اتاق‌خواب خود هستید؟ آیا تاکنون به توناژهای نقره‌ای و بزرگ‌نمایی فضای اتاق‌خواب فکر کرده‌اید؟ این درست که نقره‌ای به درخشندگی و زیبایی طلایی نیست، اما دست کمی از این رنگ ندارد. به خصوص اگر با رنگ‌های بژ و خنثی ترکیب شود، فضایی آرامش‌بخش و مدرن در اتاق‌خواب ایجاد می‌کند. مدآنلاین استفاده از رنگ نقره‌ای را برای اتاق کودک توصیه نمی‌کند.

takhtekhab1

اگر دوست دارید پس از یک روز سخت کاری در اتاق‌خواب خود، استراحت در یک عصر دلپذیر را تجربه کنید، ما اتاق‌خواب نقره‌ای با سایه‌های کرمی را به شما توصیه می‌کنیم. می‌توانید برای خلق محیطی مردانه، از ترکیب رنگ نقره‌ای و بنفش سیر کمک بگیرید. کاغذ دیواری‌های اتاق‌خواب را به رنگ زمینه نقره‌ای و یا گل‌های درشت توسی کم رنگ انتخاب کنید، با این کار تاج سر تختی شما به نقطه دید تبدیل خواهد شد.

takhtekhab2

چه باورتان بشود یا نه، ترکیب رنگ نقره‌ای و قهوه‌ای شکلاتی از دیرباز مورد توجه بوده است. نمایی گرم و صمیمی از ترکیب آنها حاصل می‌شود. شما می‌توانید قهوه‌ای شکلاتی را با رنگ طلایی نیز ترکیب کنید. با این کار سبکی ویکتوریایی در اتاق‌خواب خود خلق کرده‌اید.

takhtekhab3

آنچه در مورد نقره‌ای باید گفت این است که این رنگ در واقع از خانواده رنگ‌های توسی است. مهم نیست با چه رنگی ترکیب شود در هر صورت نمایی گرم دراتاق ایجاد می‌کند. زرد، سبز و حتی قرمز، در ترکیب با رنگ نقره‌ای نمایی جذاب ایجاد خواهند کرد. از کوسن‌های قرمز یا روتختی زرد در اتاقی با زمینه توسی بی‌بهره نمانید.

takhtekhab4

نقره‌ای، نماد سبک مدرن و از جمله رنگ‌هایی است که باعث آراستگی فضای اتاق‌خواب می‌شود. هم می‌توان در اتاق‌های مینی مال و هم معاصر از این رنگ استفاده کرد.

takhtekhab5

خالی از لطف نیست اشاره کنیم که نقره‌ای نماد اتاقی رمانتیک است. درست مانند یک روز بارانی! اتاق‌خواب‌هایی که با رنگ نقره‌ای سیر تزئین شده‌اند، بیشتر باعث نوازش روح خواهند شد. بهتر است در مرد اتاق‌های رمانتیک، از سایه‌های آبی سیر در ترکیب با نقره‌ای استفاده شود. در این میان لوسترهای فانتزی و کریستال را ازیاد نبرید.

 

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا