مجله تفر یحی آموزشی

آیا تبلیغات درباره شامپوهای ضد ریزش و ویتامینه واقعیت دارد! Reviewed by Momizat on . آیا تبلیغات درباره شامپوهای ضد ریزش و ویتامینه واقعیت دارد! یک متخصص پوست ومو گفت : وجود پروتئین ها و ویتامین ها در شامپو ها نمی توانند تاثیری در جلوگیری از ریز آیا تبلیغات درباره شامپوهای ضد ریزش و ویتامینه واقعیت دارد! یک متخصص پوست ومو گفت : وجود پروتئین ها و ویتامین ها در شامپو ها نمی توانند تاثیری در جلوگیری از ریز Rating:
شما اینجا هستید: خانه » گوناگون » پزشکی و سلامت » آیا تبلیغات درباره شامپوهای ضد ریزش و ویتامینه واقعیت دارد!

آیا تبلیغات درباره شامپوهای ضد ریزش و ویتامینه واقعیت دارد!

download (45)

آیا تبلیغات درباره شامپوهای ضد ریزش و ویتامینه واقعیت دارد!

یک متخصص پوست ومو گفت : وجود پروتئین ها و ویتامین ها در شامپو ها نمی توانند تاثیری در جلوگیری از ریزش مو داشته باشند.

شامپو ضد ریزش مو, شامپو ویتامینه, شامپو پروتئینه

پرویز طوسی متخصص پوست و مو گفت:اساس همه ی شامپوها فقط قدرت پاک کنندگی شان است و هیچ شامپویی وجود ندارد که خاصیت جلوگیری از ریزش مو، تقویتی و ویتامینه داشته باشد.

وجود پروتئین ها و ویتامین ها در شامپو ها نمی تواند تاثیری در جلوگیری از ریزش مو داشته باشد و شامپو ها و لوسیون های حاوی ویتامین پس از شست و شو با آب از بین می روند. هیچ ادعای علمی مبنی بر اینکه شامپو ازطریق ساقه ی مو جذب می شود وجود ندارد و تاثیر آن بر سطح  مو است،حتی شامپوهایی که به ظاهر گیاهی هستند.

آیا موی سر به شامپوی خاصی عادت می کند؟

این تصور غلط است که فکر می کنیم موی سر به شامپو عادت می کند، چرا که در شامپوها اغلب خاصیت پاک کنندگی شان متناسب با نوع مو اعم از چرب، خشک و معمولی مطرح است و فقط میزان چربی زدایی شامپو برای انواع موها متفاوت است.

آیا تبلیغات درباره شامپوهای ضد ریزش و ویتامینه واقعیت دارد!

 منبع:سیمرغ

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا