مجله تفر یحی آموزشی

آموزش تصویری پاک کردن لکه لوازم آرایشی از لباس Reviewed by Momizat on . آموزش تصویری پاک کردن لکه لوازم آرایشی از لباس امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"آموزش تصویری پاک کردن لکه لوازم آرایشی از لباس"     از استون روی پارچه آموزش تصویری پاک کردن لکه لوازم آرایشی از لباس امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"آموزش تصویری پاک کردن لکه لوازم آرایشی از لباس"     از استون روی پارچه Rating:
شما اینجا هستید: خانه » راز و رمز خانه داری » شستشو و نظافت » آموزش تصویری پاک کردن لکه لوازم آرایشی از لباس

آموزش تصویری پاک کردن لکه لوازم آرایشی از لباس

آموزش تصویری پاک کردن لکه لوازم آرایشی از لباس

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”آموزش تصویری پاک کردن لکه لوازم آرایشی از لباس”

 

 

از استون روی پارچه‌های استات یا سلولز تری استات استفاده نکنید

شاید برای شما هم پیش آمده باشد. لوازم آرایشی تان ناگهان لکه‌ای روی لباستان ایجاد می‌کند. برای پاک کردن این لک چه کار باید بکنید؟

makeup tools_cafeseven.net_

 

قبل از شستشو لکه لوازم آرایشی از یک لکه بر استفاده کرده و بعد مانند مواقع دیگر آن را بشویید

لکه‌های مزاحم لوازم‌آرایشی خود را می‌توانید به‌سادگی تمیز کنید. قبل از شستشو از یک لکه بر استفاده کرده و سپس مانند مواقع دیگر آن را بشویید. makeup tools_cafeseven.net_2

مقدار اضافی روغن روی لباس را برداشته و قبل از شستشو با لکه بر روی آن بکشید

زمانی که روغن روی لباس شما می‌چکد مقدار اضافی آن را برداشته و قبل از شستشو با لکه بر روی آن بکشید. همچنین می‌توانید از یک شوینده‌ی دستی بی آب برای کمک به پاک شدن لکه استفاده کنید. سپس لباس را در ماشین انداخته و با گرمترین دمای مناسب برای پارچه آن را بشویید.

makeup tools_cafeseven.net_3 makeup tools_cafeseven.net_4

پارچه‌ی لک شده با لاک را برعکس روی یک کاغذ گذاشته و با استون روی آن بکشید

موضوع عالی درباره‌ی لاک ناخن این است که لاک برای پاک شدن طراحی‌شده است. پارچه‌ی لک شده را برعکس روی یک کاغذ گذاشته و با استون روی آن بکشید.

هشدار:

از استون روی پارچه‌های استات یا سلولز تری استات استفاده نکنید (برچسب روی لباس را چک کنید. این پارچه‌ها شبیه به ابریشم یا پارچه‌های نخ مصنوعی هستند) زیرا با پارچه ذوب می‌شود.

پس از استفاده از استون پارچه را آب‌کشیده و این کار را تا زمانی تکرار کنید که تمام لکه به دستمال‌کاغذی منتقل شود. به پارچه لکه بر زده و سپس مطابق مواقع دیگر آن را بشویید.

makeup tools_cafeseven.net_5هر چه رژلب و برق لب روی پارچه مانده را تمیز کرده و از لکه بر روی پارچه استفاده کنید

هر چه روی پارچه مانده را تمیز کرده و از لکه بر روی پارچه استفاده کنید. سپس مطابق معمول آن را بشویید. (برای برداشتن رژ از یک روبان یا نوار باریک کمک بگیرید تا تکه‌های کوچکتر هم برداشته شوند). همیشه قبل از شستن لباس مطمئن شوید رژلب داخل جیب آن نمانده باشد. اگر رژ داخل پارچه ذوب شود لکه‌ی بدی ایجاد خواهد کرد.

 

 

ارایشی بهداشتی پاک کردن خط چشم پاک کردن رژ لب از لباس پاک کردن رژگونه پاک کردن ریمل پاک کردن سایه پاک کردن کرم پودر پاک کردن لاک از پارچه پاک کردن لکه ریمل از روی لباس پاک کردن لکه لباس پاک کردن لکه لوازم آرایشی پاک کردن لوازم آرایشی تمیز کردن انواع لکه ها تمیز کردن برق لب تمیز کردن لاک ناخن از روی لباس تمیز کردن لکه آرایشی از روی لباس تمیز کردن لکه های لباس راه های از بین بردن لکه ها سایت نوروز 95 طرز پاک کردن لکه لوازم آرایشی نکات خانه داری

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا